Reklāma

Pilnmēness ir enerģētiski izteiktākā Mēness fāze, kas tāpat spēj raisīt dziļu emocionālu apziņu un radošas spējas.

Pilnmēnesi vajadzētu uztvert kā iespēju atlaist un atbrīvoties no visa, kas tev vairs nekalpo. Dziedinoši kristāli var kļūt par pārsteidzošu palīgu, lai izmantotu Pilnmēness atjaunojošo spēku.

Piedāvājam dažus rituālus ar kristāliem, kas ļaus vieglāk atlaist un atbrīvoties no visa, kas tev vairs nav vajadzīgs

1. Attīrīšanās ar kristāliem
Kristālus var izmantot jebkurā gadalaikā, lai līdzsvarotu auru un radītu priekšnoteikumus auras līdzsvarošanai un atgādināšanai par taviem mērķiem, kā arī produktīva ceļa nospraušanai.

Reklāma

Kristālus nepieciešams laiku pa laikam attīrīt. Kristāli uzsūc un glabā unikālu enerģiju – gan pozitīvu, gan negatīvu.

Tāpat kā cilvēkus, tos nepieciešams attīrīt no jebkurām sliktām vai nevēlamām vibrācijām un pārslodzes.

Pilnmēness ir lieliski piemērots laiks, lai attīrītu kristāla enerģiju, atsvaidzinot to unikālo pozitīvo enerģiju. Lai to izdarītu, Pilnmēness naktī noliek kristālus svaigā gaisā un atstāj uz 24 stundām. Pēc 24 stundām pārliecināsies, ka kristāli izstaros laimīgo, dziedniecisko Saules spēku!

2. Kristālu uguns ceremonija
Mūsu senči uguni izmantojuši jau gadsimtiem ilgi. Tā ir spēcīgs palīgs dvēseles attīrīšanai un pārmaiņu radīšanai.

Tiklīdz kaut kas tiek sadedzināts, tas jau vairs nekad nebūs tāds, kā iepriekš.

Pilnmēness laikā uz papīra uzraksti visu, no kā vēlies atbrīvoties. Pēc tam lapiņu sadedzini, lai tā pilnībā pārvērstos pelnos.

Dūmi pacelsies gaisā un pazudīs, simbolizējot negatīvās domas un jūtas, kas tev vairs nekalpo. Lai pastiprinātu atlaišanas enerģiju, noliec kristālu blakus savai plaukstai, kamēr papīrs deg.

2. Kristāla pārbaude
Pilnmēness laikā jāsper simbolisks solis pret savam mērķim: kļūt veselam, pozitīvākam vai atbildīgākam. Dziļi ieskatoties sevī, sapratīsim, ka laiku pa laikam nesam tik smagu nastu, ka no tās jāatbrīvojas. Kristāli, kas veidoti ar jēgu un nolūku, ir dabīgas zemes relikvijas, kas var palīdzēt radīt iekšējo līdzsvaru, harmoniju un mieru!

Avots: Esotericblog

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu