Reklāma

Kādas pārmaiņas daiļā dzimuma pārstāves gaida maijā, uzzini šajā horoskopā. Mūsdienās uz sieviešu trauslajiem pleciem gulstas daudz pienākumu, ar kuriem viņas, kā likums, lieliski tiek galā. Sievietes, šķiet, zina noslēpumainus enerģijas un pozitīvu emociju avotus, kas palīdz gūt spēku un atrisināt jebkuras problēmas.

Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka katrai dāmai vajadzīgs atbalsts un mīloša vīrieša plecs, bet atrast tādu vīrieti nemaz nav viegli. Iespējams, jau maijā varēsi atbrīvoties no vientulības un sasniegt panākumus daudzās dzīves jomās. Lai pārliecinātos par to, ieskaties ikmēneša horoskopā!

Sieviete Auns

Maijā Auns var rēķināties ar Marsa atbalstu. Īpaši panākumi gaida tos, kas vēlas pakāpties pa karjeras kāpnēm. Kāda labvēļa spēcīgā enerģētika piešķirs vairāk pārliecības par sevi un pastiprinās prāta asumu.

Reklāma

Ja sapņo atrast mīlestību, otrās pusītes meklējumos labāk doties mēneša sākumā. Tieši šajā laikā tev pretējā planēta Venera kļūs vieglāka, kas nozīmē, ka iepazīšanās var būt ļoti veiksmīga. Tomēr centies būt piesardzīga un izvairīties no nenopietniem vīriešiem, citādi attiecības būs īslaicīgas.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu