Publicitātes foto
Reklāma

Portugāles galvaspilsētā Lisabonā no 8. līdz 12. maijam notiks starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss, kurā Latviju ar dziesmu “Funny Girl” pārstāvēs dziedātāja un dziesmu autore Laura Rizzotto. Lai gan atbildīgākais darbs vēl tikai priekšā, jau šobrīd noris aktīvs gatavošanās process, un Laura Rizzotto ir piedalījusies vairākos dziesmas popularizēšanas pasākumos dažādās pasaules valstīs.

Pirms došanās uz Eirovīzijas konkursu dažādās pasaules vietās jau tradicionāli notiek saviesīgi pasākumi, kuru ietvaros satiekas gan dziesmu izpildītāji, gan mediji un citi mūzikas un TV industrijas ļaudis. Latvijas pārstāve Laura Rizzotto aizvadītā mēneša laikā paguvusi paviesoties un uzstāties Telavivā, Amsterdamā un Madridē, kā arī pirmo reizi pabijusi Portugālē, lai nofilmētu Latvijas vizītkarti.

Laura Rizzotto ar dziesmu “Funny Girl” Lisabonā uzstāsies Eirovīzijas otrajā pusfinālā, kas notiks 10. maijā. Latvijas dalībniecei piešķirts 14. kārtas numurs un otrajā pusfinālā viņai būs jākonkurē ar Norvēģijas, Rumānijas, Serbijas, Sanmarīno, Dānijas, Krievijas, Moldovas, Nīderlandes, Austrālijas, Gruzijas, Polijas, Maltas, Ungārijas, Zviedrijas, Melnkalnes, Slovēnijas un Ukrainas pārstāvjiem.

Reklāma

Abus starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālus, kā arī finālu varēs vērot tiešraidē LTV1. Jau 1. maijā Laura Rizzotto un Latvijas delegācija dosies uz Lisabonu, lai gatavotos konkursa priekšnesumam uz lielās skatuves.

Dzimusi un augusi Brazīlijā, dziedātāja un dziesmu autore Laura Rizzotto pašlaik dzīvo ASV. Savu pirmo dziesmu viņa sarakstīja jau 11 gadu vecumā, un kopš tā laika ir publicējusi vairāk nekā 100 oriģinālu kompozīciju.

Mūziķe, kas spēlē arī klavieres, ģitāru un ukuleli, uz Riodežaneiro mūzikas skatuves nokļuva piecpadsmit gadu vecumā. Lauras Rizzotto debijas albums “Made in Rio” klajā nāca 2011. gadā. Īsi pēc tam Laura ieguva stipendiju, lai apmeklētu mūzikas koledžu ASV. Viņas otrais studijas albums saucas “Reason To Stay”.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu