Reklāma

Vērsis ir čakls un uzticīgs, taču dažkārt dzenoties pēc karjeras laimes, aizmirst par personisko labklājību. Starp citu, arī rūpes par veselību viņam bieži aiziet otrajā plānā. 2018.gada marta horoskops Vērsim iesaka vairāk atpūsties, ievērot pareiza uztura principus, veikt masāžu un nodarboties ar sportu. Sliktais ieradums ir ciest sāpes un aizmirst par ārstēšanos var kaitēt Vērsim pavasara sākumā. Nelieto tabletes bez ārsta norādījuma, bet labāk uzreiz vērsies slimnīcā.

Īpaši vērīgi sekot pašsajūtai marta horoskops iesaka sievietei Vērsim. Vēlams normalizēt miegu, nostiprināt nervu sistēmu un kontrolēt iekšējos spēkus. Tad enerģija pieplūdīs vajadzīgajā daudzumā, netraumējot organismu. Tas viss attiecas arī uz mīlestības jomu Vērsim, kurš sapņo satikt patiesu mīlestību.

Marta horoskops Vērsim iesaka būt savaldīgākam emocionālā plānā. Ja pārstāsi skaisties, dusmoties un apvainoties uz tuviem cilvēkiem, liktenis apbalvos tevi pēc nopelniem. Martā Vērsi bieži aicinās uz randiņiem, bet demonstrēt savas kaprīzes tikšanās laikā nevajag. Ja tu vēlies, lai vēlēšanās piepildītos, jāiemācās paciesties un gaidīt. Martā tev vajag mainīt savus principus un uzskatus par personisko dzīvi.

Mērķtiecīgais Vērsis martā var gūt panākumus visās jomās. Un mīlestība nav izņēmums. Iespējama neaizmirstama tikšanās ar cilvēku, ar kuru Vērsis izveidos ne tikai patiesīgas attiecības, bet arī stāsies stiprā laulībā.

ReklāmaKarjerā un profesijā būs daudz perspektīvu, galvenais – tās nepalaist tās garām. Marta horoskops Vērsim iesaka pašam ietekmēt notikumu gaitu, tad tie būs pozitīvi. Pavasarī iespējams gan atpūtas, gan lietišķais brauciens. Ar finansēm viss būs labvēlīgi, ja iepriekš ieguldīt tās izdevīgos uzņēmumos. Vērsim martā enerģija ir jātaupa, nevis jātērē. Drīzumā tā būs nepieciešama jaunām un svarīgām lietām.

Marta vidū Vērsi gaida mīlestības romāns ar kolēģi. Ņem vērā, ka viss ir labi līdz zināmai robežai. Ja tavs iemīļotais nav brīvs, iespējamas nopietnas problēmas un attiecību skaidrošana ar sāncensi.

Ģimenē Vērsim martā viss veidosies tik brīnišķīgi, ka gribēsies ienirt romantikas un mīlestības atmosfērā. Tu piedzīvosi otro “medus mēnesi” un pasniegsi dzīvesdraugam pārsteigumu. Omulība mājās palīdzēs Vērsim nostiprināt pozīcijas darbā, pakāpties pa karjeras kāpnēm un sasniegt finanšu labumus. Marta horoskops Vērsim ir sagatavojis vairākus padomus: neesi pārāk aizdomīgs un sapņains. Un neieciklējies uz pagātnes kļūdām. Vismaz, nodarbojoties ar vērienīgiem projektiem.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu