Reklāma

2018.gada marta horoskops Dvīņiem sola pārmaiņas mīlestības jomā. Vientuļie noteikti satiks “savu” cilvēku un izveidos ģimeni. Bet Dvīņi, kam jau ir dzīvesdraugs un bērni, kļūs vēl laimīgāki. Martā tev būs pa spēkam jebkuras problēmas, jo tu nekad nekrīti panikā un atrodi pareizos ceļus, lai pārvarētu šķēršļus.

Martā Dvīņiem būs bieži jāapgrozās smalkās un sabiedriskās aprindās. Tu iepazīsies ar interesantām un perspektīvām personībām, kuri sniegs daudz vērtīgu padomu. Slava, gods un laba reputācija – lūk, ko Dvīņiem prognozē marta horoskops. Finanšu sfērā valdīs stabilitāte, tāpēc var palikt iepriekšējā darba vietā.

Radošie Dvīņi nepaliks bez savu ideju īstenošanas. Pateicoties jauniem projektiem, tu varēsi tikt pie pienācīgas naudas summas, kā arī pakāpties pa karjeras kāpnēm. Daudzi Dvīņi martā atradīs papildu piepelnīšanās iespējas. Tiem Dvīņiem, kas strādā kolektīvā, jākļūst piekāpīgākiem un lojālākiem. Pat tad, ja darbā sagribēsies neatkarību, tik un tā saglabā korektumu saskarsmē ar kolēģiem.

Marta horoskops Dvīņiem neiesaka riskēt. Tas īpaši attiecas uz personisko, sfēru, kad gribēsies krasi izmainīt dzīvi. Dzeltenais suns palīdzēs tev atrast mīļoto cilvēkiem starp tiem, kas ir ārēji simpātisks un tuvs garīgi. Tikai martā nevelti visu laiku darbam, citādi mīlestība paliks novārtā.

ReklāmaPavasara sākumā Dvīņiem ir vairāk jākomunicē un jāiepazīstas ar cilvēkiem. Necenties atstāt visu kā ir – pārmaiņas būs uz labu. Darbīgajiem un aktīvajiem Dvīņiem martā liktenis dāvās ne mazums iespēju gūt panākumus. Galvenais – uzņemties iniciatīvu un nešaubīties par savām iespējām. Nedusmojies, necel paniku un nekritizē tuvus cilvēkus bez pamata.

Marta horoskops Dvīņiem sagatavojis labklājību finansēs. Īpaši, ja tu sāksi nodarboties ar personisko biznesu un atradīsi peļņu nesošu hobiju. Nav vēlams ekonomēt uz visu, jo naudai ir jānes morāls apmierinājums.

Martā Dvīņiem nāksies patērēties ārstēšanai un veikt pilnu medicīnisko apskati, pat tad, ja tev nav nekādu nopietnu sūdzību. Mēneša vidū iespējamas problēmas ar kuņģi un aknām. Taču – ja sakārtosi ēšanas režīmu un pārtrauksi nervozēt, ārstēšana noritēs efektīvi. Marta beigās Dvīņi jutīsies mundri un fiziski stipri.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu