Reklāma

Kad cilvēks izdara apzinātu izvēli sadarboties ar eņģeļiem, viņi periodiski sūta zīmes, kas palīdz saprast, vai tu esi uz pareizā ceļa, vai arī vienkārši norāda uz to.

Eņģeļi arī dod noteiktus signālus par tuvām briesmām un brīdina, bet cilvēkam jāpievērš uzmanība apkārt notiekošajam, uzskata ezoteriķi.

Lūk, četras brīdinošas zīmes, kuras eņģeļi var izmantot, lai komunicētu ar mums!

1. Skaļas balsis
Daudzi saka, ka vēlētos sadzirdēt klusu eņģeļa balstiņu, kura teiktu, kuru ceļu izvēlēties, ko darīt un ko nedarīt! Parasti skaļa balss ir brīdinoša eņģeļu zīme, ka kaut kam jānotiek. Kā likums, tā brīdina par to, ka tev no kaut kā jāizvairās.

Reklāma

2. Sapņi vai brīdinājumi
Viens no vienkāršākajiem saziņas veidiem ar eņģeļiem ir sapņi. Kad ego ir aizmidzis, cilvēks ir atvērtāks gara vēstījumiem.

Ja redzi sapņus par kādu notikumu līdz tam, kad tas noticis – piemēram, kā notikusi aviokatastrofa, vai tev ir spēcīga priekšnojauta, ka var notikt kaut kas slikts, var rasties spēcīga baiļu sajūta. Tādas priekšnojautas var izraisīt nemieru lielas iekšējas trauksmes dēļ, tāpēc tu vari nodomāt, ka esi briesmās.

Daudzi izdzīvojušie aviokatastrofās atzīst, ka vairākas nedēļas pirms nelaimes viņiem rādījušies murgi.

Ja redzi emocionāli uzlādētus sapņus vai tev ir sliktas priekšnojautas, noteikti nedrīksti tās ignorēt. Tā var būt Dieva un eņģeļu brīdinājuma zīme.

Sapņi un priekšnojautas domātas, lai cilvēki tiktu skaidrībā ar savām domām un jūtām, bet pēc tam izlemtu, kā rīkoties!

3. Dīvainas aizkavēšanās vai tehniskas problēmas
Neizskaidrojamas tehniskas problēmas ir viena no izplatītākajām brīdinājuma zīmēm, kuras eņģeļi izmanto, lai piesaistītu cilvēka uzmanību.

Eņģeļi izmanto aizkavēšanas taktiku, lai cilvēku aizturētu un piesaistītu viņa uzmanību.

Autokatastrofas, kas kavē nokļūšanu darbā vai mācībās, reizēm notiek tāpēc, lai tu nenokļūtu galamērķi laikus un no kaut kā izvairītos. Tās visas ir eņģeļu brīdinājuma zīmes.

Izmanto šīs zīmes vai notikumus, lai atslābinātos un izprastu to dziļāko jēgu!

Avots: Esotericblog

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu