Reklāma

2018.gada marta horoskops Aunam sola auglīgu periodu, kad var gūt panākumus visās jaunajās lietās. Emocijas un iespaidu būs daudz, ka sniegs Aunam optimistisku noskaņojumu. Pavasaris būs tik spilgts un piesātināts ar notikumiem, ka prātā pat neienāks doma par problēmām un nepatikšanām.

Galvenais, lai Auns nesadomātu riskēt un iesaistīties avantūrās. Tavs ugunīgais temperaments var pamudināt uz nepārdomātu rīcību un lielām kļūdām. Tas it īpaši attiecas uz finanšu jomu. Marta horoskops Aunam iesaka enerģiju veltīt tām lietām, kuras atnesīs materiālu labklājību un vairos labu noskaņojumu. Atrodi martā aizraujošu nodarbošanos – dejas, izšūšanu, kulināriju vai zīmēšanu. Radošie Auni varēs sasniegt jebkādas vēlēšanās un augstus rezultātus darbības jomā.

xfailiem


Horoskops sola Aunam priecīgus brīžus mīlestībā, it īpaši tiem, kuri pagaidām brīvi no laulības saitēm. Daudzi martā satiks mīļoto cilvēku, ar kuru saistīts likteni. Tikai jāsavalda emocijas un nav jātērē savi spēki bezperspektīviem sakariem. Marta horoskops Aunam ir sagatavojis patīkamus pārsteigumus ģimenes dzīvē. Nebūvē ilūzijas, bet skaties uz attiecībām ar laulāto reālistiski. Ar tuviniekiem komunicē mierīgi un apspried visus aktuālos jautājumus. Nevelti tuviem cilvēkiem nekādu kritiku un rupjus izteicies, citādi konflikts būs ilgs.

Reklāma

Sieviete Auns martā kļūs par īstu vīriešu mednieci un nonāks piedzīvojumu pasaulē. Lai gan pavasara sākumā labāk veltīt uzmanību karjerai, nekā mīlestības sfērai. Nav ieteicams izveidot romānu ar vīrieti, kas jau ir precējies un kuram ir bērni, jo tas radīs lielas problēmas.

Marta horoskops Aunam prognozē saspringtu darba periodu, kad būs maz laika izklaidēm un saskarsmei ar draugiem. Nevajag atlikt uz vēlāku laiku to, ko nepieciešams īstenot nekavējoties. Risini visas problēmas bez kņadas un agresijas, tad drīzumā sajutīsi dvēselisku komfortu. Aunam martā nevajag strādāt vienatnē. Biežāk vērsies pēc palīdzības pie kolēģiem. Bet personiskajā dzīvē – tieši otrādi – visu panāc pats. Velti maksimumu uzmanības un maigumu attiecībās ar izredzēto.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu