Ekrānuzņēmums no Instagram
Reklāma

Latvijas uzbrucējs Miks Indrašis sociālajā tīklā “Instagram” publicējis paziņojumu, kurā noraida informāciju par pievienošanos Kontinentālās hokeja līgas vienībai Maskavas “Spartak”. “Manās rokās nav spēkā esoša līguma ar šo klubu,” raksta hokejists.

Kā ziņots, pagājušajā nedēļā klubs informēja, ka Indrašis parakstījis līgumu ar Maskavas “Spartak” un tas noslēgts uz vienu gadu.

“”Spartak” publiskotā informācija par manu pievienošanos šim klubam nav patiesa, manās rokās nav spēkā esošs līgums ar šo klubu! Tieši pretēji – man ir spēkā esoš līgums ar citu komandu! Spartak ir neapmierināts par manu atteikšanos spēlēt Krievijā, tādēļ šāda rīcība no viņu puses!

View this post on Instagram

A post shared by Miks Indrasis (@miksindrasis)

Reklāma

Es nosodu Krievijas karu Ukrainā! Agresora valstī nespēlēšu! Esmu Latvijas patriots un savu attieksmi pret savu valsti vienmēr esmu paudis laukumā, velkot izlases kreklu deviņos Pasaules čempionātos pēc kārtas!

Redzēju, ka šajā dienās daudzi raksta- “šajā situācijā var redzēt manu īsto nostāju”, to pašu gribu teikt par visiem inteliģentajiem cilvēkiem, kas pauda savu neadekvāto un nepatīkamo viedokli manā virzienā balstoties uz neapstiprināto informāciju medijos un sociālajos tīklos un pieņemot, ka tā ir vienīgā patiesā informācija.”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Astrologs atklāj Putina baismos sapņus un smago veselības stāvokli

“Ko mums darīt X stundā?” Režisors Alvis Hermanis jautā valdībai tautas vārdā

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu