Ekrānuzņēmums
Reklāma

Šodien, 11. aprīlī, Liepājā atvērta IKEA plānošanas un preču pasūtīšanas vieta. Tā ir pirmā šāda veida klientu apkalpošanas vieta Latvijā – mazāka formāta nekā veikals, paredzēta atbalstam mēbeļu plānošanā un pasūtīšanā. Papildus Liepājā izveidota iedvesmojoša ekspozīcija, ērtas pasūtījumu saņemšanas un preču maiņas un atpakaļatdošanas zonas. Aptuveni 100 dažādu veidu preču pieejamas tūlītējai iegādei. Visi Latvijā pieejamie IKEA pakalpojumi tiks piedāvāti arī Liepājā.
“Jauna formāta klientu apkalpošanas vietas atvēršana ir solis tuvāk mūsu pircējiem Latvijā. Mēs aicinām Kurzemes reģiona iedzīvotājus nākt pie mums, plānot, pasūtīt, saņemt pasūtījumus un izmantot mājokļa labiekārtošanas preču piedāvājumu tuvāk mājām. Mūsu mērķis ir panākt, lai interneta veikala pasūtījumus varētu saņemt 72 stundu laikā. IKEA Liepāja apmeklētājiem būs arī iespēja izvēlēties, cik daudz atbalsta nepieciešams plānošanā – ir iespējams visu izplānot pašu spēkiem, bet var arī saņemt zinošu darbinieku padomu vai pieteikt pilnu plānošanas pakalpojumu. Uz vietas ekspozīciju zālē varēs arī apskatīt, kā IKEA risinājumi izskatās realitātē,” pastāsta Inga Filipova, IKEA vadītāja Baltijas valstīs.

Iedvesmojoša, vietējiem aktuāla ekspozīcija

Reklāma

IKEA plānošanas un preču pasūtīšanas vietas kopējais izmērs ir aptuveni 1000 m2. Apmēram puse šīs platības ir atvēlēta tirdzniecības zonai un ekspozīciju zālei, kur apmeklētāji var smelties iedvesmu no pārdomātiem iekārtojuma piemēriem svarīgākajām mājokļa telpām – virtuvei, guļamistabai, dzīvojamajai istabai. Ekspozīcijā var apskatīt gatavus risinājumus un iegūt zināšanas par mājokļa labiekārtošanu, lai varētu uzlabot ikdienas dzīvi mājās.

“Iedvesmojošā ekspozīcija tika veidota, balstoties uz padziļinātām zināšanām par Latvijas iedzīvotāju dzīvi mājās. Lai ekspozīcija būtu aktuāla vietējā tirgū, IKEA katru gadu veic pētījumu par dzīvi mājās, un IKEA speciālisti apmeklē cilvēku mājokļus. Ekspozīcijā redzamie risinājumi atspoguļo šādi iegūtās zināšanas, jo parāda, kā atrisināt izaicinājumus mājokļa iekārtojumā, lai ikdiena mājās kļūtu labāka,” saka I. Filipova.

Siltajā gada laikā IKEA Liepāja būs atrodama arī āra mēbeļu un interjera priekšmetu ekspozīcija, lai iedvesmotos balkona vai terases iekārtojumam.

Tūlītējai iegādei būs pieejamas 100 dažādu veidu preces

IKEA plānošanas un preču pasūtīšanas vietas galvenais mērķis ir nodrošināt apmeklētājiem atbalstu individuāli pielāgotu mēbeļu plānošanā un pasūtīšanā, taču aptuveni 100 dažādu veidu preces būs pieejamas arī tūlītējai iegādei, piemēram, organizatori, trauki, rotaļlietas un interjera priekšmeti.
IKEA Liepāja klientiem būs pieejami arī Latvijā piedāvātie IKEA pakalpojumi: piegāde, mērīšana, montāža, finanšu pakalpojumi, interjera dizains privātpersonām un biznesa klientiem u. c.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu