Foto - Pixabay
Reklāma

Liepājā atkritumu poligona šķirošanas cehā atrasts miris zīdainis. Valsts policijā “TV Kurzeme” apstiprināja, ka atrasts meitenītes līķis. Notikušo apstiprinājuši Valsts policijas pārstāvji.

Zīdaiņa līķis atrasts SIA “Eko Kurzeme” (tagad “Eco Baltia vide”) atkritumu šķirošanas rūpnīcā “Skudras”, kas atrodas “Liepājas RAS” teritorijā.

“Liepājas RAS” darbojas jau 24 gadus, un šeit, poligonā, mēs pieņemam atkritumus kopš 2004. gada. Un šī ir pirmā reize, kad šāda situācija ir notikusi…” Rus.LSM.lv sacīja poligona apsaimniekošanas uzņēmuma “Liepājas RAS” valdes loceklis Normunds Niedols.

Reklāma

Viņš skaidroja, ka uzņēmums “Eco Baltia vide” apkalpo to pilsētas pusi, kas atrodas uz ziemeļiem no Tirdzniecības kanāla.

Plašāku informāciju policija nesniedz izmeklēšanas interesēs, taču atkritumu apsaimniekotāji norāda – vietu, no kurienes vesta atkritumu partija, nebūs tik viegli atrast. “Eko Baltija vide” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Alise Zvaigzne Rus.LSM.lv pastāstīja, ka meklēšanas zona var būt daudz plašāka.

“Šodien ap pulksten 11.00 uz otrreizējai pārstrādei derīgo materiālu šķirošanas līnijas mūsu darbinieki, kas šos materiālus šķiro manuāli, atrada mazuļa ķermeni. Mēs nekavējoties pilnībā pārtraucām darbu un izsaucām policiju. Viss turpmākais process ir nodots policijai,” stāstīja Zvaigzne.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas “Noziegumi pret personas veselību”, un tiks nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu jaundzimušā nāves iemeslu. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu