Ekrānuzņēmumi no Instagram
Reklāma

Basketbolists Kristaps Porziņģis ar draudzeni Lauru Itālijā tiešām var atpūsties, jo Itālijā visi fano par futbolu, tādēl Porziņģi uz katra stūra neatpazīst. Itālija ir zeme, kur uz Kristapu visi blenž tikai tādēļ, ka viņš ir baigi garš, nevis tādēļ, ka slavenība.

Ja Latvijā Porziņģim ir apnikuši lūgumi ar viņu nofočēties, Itālijā viņam vienaldzīgi visu ieteikumi, ka šitik garam čalim vajadzētu sākt spēlēt basketbolu.

Viņa draudzene Laura Vizla par Proziņģi ir divreiz īsāka – bišķi virs nabas. Porziņģis viņai ir vitāli nepieciešams, lai veikalā dabūtu lietas no augstākajiem plauktiem.

Reklāma

Pēdējā laikā Lauras bildēs ir acīmredzami palielinājušās viņas krūtis. Iznāk, nevis tu kļūsti populārs, jo instagramā rādi savus lielos apaļumus, bet tavi apaļumi palielinās reizē ar tavu sekotāju skaitu! Ja meitenei uzradīsies vēl vairāk folloveru, viņa kļūs par apaļu bumbu vai to zivi, kura no stresa uzpūšas.

Lauras Vizlas Instagramā bilžu ir daudz, teksta – gaužām maz, un tas pats bez pieturzīmēm. Savas stiprās puses viņa apzinās, tādēļ ir tās palielinājusi.
Novēlam pārim kārtīgu atpūtu un Porziņģim neiet Jāņa Timmas pēdās, kuru pēdējos mēnešos uzturēja sieva. Plus par Lauras Vizlas ienākumiem ziņu nav – tur arī nekāda dižā uzturēšana nesanāks.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu