Kadri no video
Reklāma

Neilgi pirms tumsas iestāšanās Latgales pārvaldes policistu palīdzību lūguši Salnas ielas iedzīvotāji, – viņi bija satraukti par kāda zīdaiņa drošību un veselību.Kāda bērna māmiņa uzdzīvojusi kopā ar bariņu vietējo iedzīvotāju, kādas daudzdzīvokļu mājas galā tukšojot grādīgās dziras, kamēr bērns dusējis ratiņos turpat līdzās. Protams, neilgi pēc šādas ziņas saņemšanas, daudzstāvu namu labirintos ieripojis policijas busiņš.

Lai arī policisti šo situāciju centušies atrisināt mierīgā gaisotnē, iereibušie likumsargiem uzplijušies kā mušas, savukārt apreibusī māmiņa tikmēr vairākkārt centusies aizlaisties no notikuma vietas, līdz kādā mirklī, cenšoties strauji pagriezt bērnu ratus, viņa negaidīti zaudējusi līdzsvaru, un bērns izkritis no ratiņiem.

ReklāmaTā kā pēc šī pavērsiena gan māte, gan vēl neizklīdušie ballētāji sacēluši pamatīgu brēku, inspektori lūguši papildspēku palīdzību, un drīz vien notikuma vietā ieradušās vēl divas policijas ekipāžas.

Bērns nonācis mediķu rokās. Par laimi, kritiens bija izrādījies veiksmīgs un bērnam nekas nekaitēja.

Kad bērns bija nonācis drošā vietā, likumsargi iecirknī nogādājuši apreibušo māti, kā arī kaislīgāko viņas tiesību aizstāvi, kurš notikuma vietā traucējis policistu darbu.

Mātei, kuras izelpā konstatētas vairāk nekā 2,5 promiles, piemērots naudas sods par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu, kā arī ierosināta lieta par bērna aprūpes tiesību nepildīšanu, kas tālāk nonāks jau bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļā, savukārt enerģiskajam aizstāvim piešķirts soda protokols par sīko huligānismu un piemērots 100 eiro naudas sods.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu