Ekrānuzņēmums
Reklāma

Vien 36 gadu vecumā mūžībā aizgājis pasaulslavenās filmas “Troņu spēle” aktieris Darens Kents, kurš sirga ar neārstējamu ādas slimību.

Par britu aktiera nāvi ziņoja aģentūra Carey Dodd Associates. Kents aizgāja mūžībā 11. augustā, viņam līdzās bija vecāki un draugs.

Reklāma

“Ar dziļām skumjām esam spiesti jūs informēt, ka mūsu dārgais draugs un klients Darens Kents piektdien mierīgi nomira. Viņam līdzās bija viņa vecāki un labākais draugs. Mūsu domas un mīlestība šajā grūtajā brīdī ir kopā ar viņa ģimeni,” teikts aģentūras paziņojumā.

Par aktiera nāvi izteicās arī scenārija autore un režisore Džeina Galla. Viņa norādīja, ka ar viņu bija strādājusi daudzus gadus. Pēc Gallas teiktā, viņas dzīve nekad vairs nebūs tāda pati bez Kenta.

“Man bija tas gods būt tavam draugam un strādāt ar tevi tik daudzos projektos vairāku gadu garumā. Dzīve bez tevis nebūs tāda pati. Man tevis ļoti pietrūks. Dusi mierā, dārgais Daren,” viņa rakstīja.
Kas zināms par aktieri Darenu Kentu
Aktieris cieta no retas ādas slimības, kas viņam attīstījās karjeras sākumā. Tās dēļ Kents nevarēja ilgi uzturēties saulē. Papildus tam aktieris cieta arī no vairākām citām hroniskām slimībām, piemēram, osteoporozes un artrīta.

Kenta pirmā nozīmīgākā kino loma bija darbs šausmu filmā “Spoguļi”, kas iznāca 2008. gadā. Turklāt viņš filmējies filmās “Sunshine Boy”, kā arī producējis kopfilmas “Free Trader” un “You Know Me”.Aktieris bija īpaši slavens ar savu ganu lomu seriālā “Troņu spēles”. Viņš filmējās vienā no epizodēm kopā ar Emīliju Klārku. Turklāt Kents filmējies tādās filmās un seriālos kā “Īstendas iedzīvotāji”, “Māršala likums”, “Bezkaunīgi”. Un neilgi pirms nāves aktieris filmējās filmā “Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves”.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu