Reklāma

Pilnmēness Mežāža zīmē 24. jūnijā plkst. 21:40. Mēness ir dvēseles simbols – zemei tuvākais debesu ķermenis, tāpēc tam ir milzīga ietekme uz cilvēku. Pilnmēness ir brīdis, kad izaugsmes enerģija mainās. Procesi, kas sākās pēc Jauna mēness, sasniedz maksimālu attīstību.

Mēness raksturo galvenās dzīves vajadzības, instinktus un emocijas, kas Pilnmēness dienā ievērojami pastiprinās. 24. jūnija harmoniskā sasaiste ar Jupiteru Zivīs daudziem kļūs par pagrieziena punktu uz labāku dzīvi. Taču zodiaka kardinālo zīmju pārstāvji: Auns, Vēzis, Svari un Mežāzis var likt sajust spriedzi un ārēju pretestību, veicot svarīgas lietas, pastāstīja astroloģe Marina Skadi.

Mēness Mežāzī ir trimdas statusā, veicina atturību, samazina emocijas, aktivizē loģisko domāšanu. Pilnmēness Mežāzī ir labvēlīgs laiks, lai pabeigtu kādu posmu un pārietu uz jaunu līmeni. Mežāža enerģija aktivizē vajadzību pēc izturīga balsta, tai raksturīga mērķtiecība.

2021. gada 24. jūnijā Saturns, kas pārvietojas pa Ūdensvīra zīmi nosaka ierobežojumus, normas un noteikumus; pārvalda laiku un astroloģijā tas ir karmas pavēlnieks, stingrs skolotājs. Tuvākajās divās nedēļās labāk strādāt tieši ar tiem mērķiem, kuri bija izvirzīti jau krietnu laiku iepriekš.

Reklāma

Pēc analoģijas principa Pilnmēnesim atbilst Marsa enerģija, t.i., tas ir milzīgs spēks un resursi, maksimums aktivitātes. Marss kustās pa Lauvas zīmi, kur jūtas ērti, palīdz konstruktīvi virzīt enerģiju, veicina efektīvu darbību un talantu un spēju maksimālu izpausmi.

Pilnmēness un tuvākās dienas ir lielisks laiks līderu īpašībām un drosmīgām lietām, par kurām jau sen bijāt domājuši, bet nebija izlēmuši. Lai uzlabotu darbspēju pilnmēness laikā, vēlams darboties fiziski un enerģiju novirzīt radīšanas gultnē.

Pilnmēness Mežāzī palīdz daudziem cilvēkiem pārskatīt dzīvi, atrast jaunas iespējas, stiprināt saikni ar ģimeni. Tam ir jālīdzsvaro ārējais un iekšējais, sociālās intereses un personiskie aspekti, jo pretī mēnesim Mežāzī atrodas Saule Vēzī (spīdekļa opozīcija – pilnmēness iestāšanās nosacījums).

Zodiaka zīme Vēzis simbolizē ģimeni, bet Mežāzis – amatu vai pakāpienu karjerā. Bez stiprām saknēm, labas ģimenes, dzimtas atbalsta parasti nav labas karjeras. Ģimenes struktūra ir vienkārša struktūra. Karjeras veidošanas un karjeras virzības jautājumos viss ir daudz sarežģītāk, vadītāju hierarhija ietver pēctecības elementu. Tāpēc vecāku, mājas un darba tēmas vienmēr ir savijušās un ietekmējušas viens uz otru. Un tas ir pilnmēness, kas to ievērojami ietekmē.

Vēža zīmes vadītājs – Mēness, kas 24. jūnijā atrodas Mežāzī, savā trimdas zīmē. Daudzi cilvēki saskarsies ar nepieciešamību pieņemt svarīgus lēmumus par mājām un ģimeni. Notiek situācijas, kurās nepieciešams noregulēt attiecības ar vecākās paaudzes pārstāvjiem, vecākiem. Profesionālos uzdevumus var atrisināt veiksmīgi, jo mēness Mežāzī apvelta visus ar atturību un atbildību.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Saulgriežu nedēļa: kā piesaistīt veiksmi un mīlestību

Astrologi atklājuši, kuram šovasar veiksies visvairāk!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu