Reklāma

Atvadīšanās Maestro Raimonda Paula dzīvesbiedres Lanas Paulas notikusi ļoti šaurā ģimenes lokā – dalība atteikta visiem citiem, pat ilggadējai sadarbības partnerei un ģimenē labi zināmajai estrādes dīvai Allai Pugačovai, vēsta izdevums “Privātā Dzīve”.

Komponists vēlējies atvadīties no savas mūža mīlestības ģimenes lokā. Sarunās ar žurnālistiem viņš nereti pieminējis, ka kāzās viņi ar Lanu bijuši divi vien, par lieciniekiem pieaicinot dzimtsarakstu nodaļas darbinieci un sētnieku.

Augusta beigās Pauli būtu svinējuši kāzu 61. gadadienu, taču 4. augustā Lanas ceļš uz šīs zemes noslēdzās. Lanas nāves dienā Pauls nospēlēja koncertu Dzintaru koncertzālē un pieņēma neskaitāmus līdzjūtības apliecinājumus no tuviem un ne tik tuviem ļaudīm.

Cilvēkiem, kas vēlējās atvadīties no Lanas Paulas, Maestro paskaidroja, ka bēru dienā vēlas būt kopā tikai pašiem tuvākajiem.

Reklāma

Vēlmi piedalīties atvadu ceremonijā esot paudusi arī Krievijas primadonna Alla Pugačova, kura šovasar atpūšas Jūrmalā un labi pazinusi Lanu. Taču arī viņai atbildēts, ka komponista ģimene lēmusi citādi.

Pēc žurnāla «Privātā Dzīve» rīcībā esošās informācijas, piemiņas pasākums pirms kremēšanas noritēja pagājušās otrdienas pusdienlaikā un tajā piedalījušies tikai pieci cilvēki – pats Raimonds Pauls, meita Anete ar vīru un Paulu mazmeitas Annamarija un Monika.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Mūžībā devusies Raimonda Paula dzīvesbiedre Lana

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu