Reklāma

Astrologi ir nosaukuši divas zodiaka zīmes, kas augustā piedzīvos visspilgtākās un pozitīvākās emocijas. Liktenis tās atalgos par visām pūlēm un centieniem.

Svari

Augustā vairāk laika pavadīsi, komunicējot ar draugiem, tāpēc iespējams, ka tuvākajā laikā ieplānosi kādu brīvdienu ceļojumu. Tas var būt saistīts ar ekstrēmiem sporta veidiem, kalniem, jūru vai vienkārši klusu atpūtu dabā.

Reklāma

Jebkurā gadījumā tas būs mini piedzīvojums, kas sniegs tev enerģijas lādiņu un jaunas sajūtas.

Pastāv iespēja, ka šajā ceļojumā vientuļajiem Svariem izdosies atrast savu mīlestību. Lai to izdarītu, tev vajadzētu vairāk komunicēt ar cilvēkiem, nebaidīties iepazīties un uzņemties iniciatīvu. Visums darīs visu, lai tu kļūtu laimīgs.
Mežāzis

Augusts Mežāžiem sola tikai to labāko. Vasaras beigās tu piedzīvosi patiesu dzīvesprieku, jo viss izvērsīsies tā, kā tu to vēlies.

Jutīsies tā, it kā Visums būtu nolēmis piepildīt visus tavus sapņus. Tomēr šāda dāsnums jāpieņem ar pateicību, jo veiksme var aizbēgt, ja to nenovērtēsi.

Astrologi arī iesaka veltīt laiku savai personīgajai dzīvei. Darbā jums veicas labi, taču dvēseles mieru jūs varat rast tikai kopā ar mīļoto cilvēku.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kurām horoskopa zīmēm augustā veiksies naudas lietās?

Retrogrādā Venera traucēs dzīvi trīs horoskopa zīmēm pusotru mēnesi. Kuras tās ir?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu