Foto - Pixabay
Reklāma

Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kuras retrogrādā Venera ietekmēs negatīvi. Laika posms no 22. jūlija līdz 3. septembrim tām būs ļoti problemātisks.

Skorpions

Tu riskē zaudēt kaut ko, pie kā esi strādājis ļoti ilgu laiku. Tas attiecas uz karjeru. Šajā periodā tev viss izkritīs no rokām, tu nespēsi atrisināt nevienu uzdevumu, tavas domas aizņems kaut kas cits.

Rezultātā tev var būt nopietna saruna ar priekšniecību, kuras laikā nāksies uzklausīt visu sašutumu.

Pastāv risks, ka situācija var beigties ar tavu atlaišanu. Tāpēc labāk uzreiz sagatavot “drošības spilvenu”.

Reklāma
Vērsis

Vēršiem drīz iestāsies histērisks periods, kad viņi nespēs savaldīt savas negatīvās emocijas. Apkārtējie ļoti cietīs, jo tu viņus vainosi par savu “slikto” dzīvi.

Tomēr tev jāsaprot, ka tu pats esi savas laimes kalējs un neviens tavā vietā neko nedarīs. Tikmēr no konfliktiem nevar izvairīties. Pastāv iespēja, ka daudzi no tevis novērsīsies.

Jaunava

Tuvākajā laikā Jaunavas parādīs savu patieso seju, kas viņiem izvērtīsies par īstu traģēdiju. Cilvēki var būt vīlušies tevī un pārtraukt jebkādu komunikāciju ar tevi.

Turklāt tu nonāksi skandāla epicentrā, kur visa negatīvā attieksme būs vērsta pret tevi. Astrologu padoms: mainiet savu uzvedību, lai cilvēki sāktu jums uzrunāt. Atbrīvojies no ieraduma aprunāties, nosodīt un kritizēt.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Tikai viena zodiaka zīme kāpj uz tā paša grābekļa. Kura tā ir?

Visu ar mēru! Piecas horoskopa zīmes, kurām uzmanīgāk jāizturas pret alkoholu

Horoskopa galvenais despots. Uzmini, kurš tas ir?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu