Attēls no notikuma vietas
Reklāma

7.maijā, neilgi pēc pulksten 17.00 Rīgas pašvaldības policijas ekipāžu Dzelzavas ielā apturēja vairāki iedzīvotāji, kuri ar roku mājieniem rādīja uz kādu sievieti un suni. Suns bija pie pavadas un zobos turēja kaķi. Uz notikuma vietu tika izsaukta vēl viena ekipāža, kurai bija suņu mikroshēmu lasītājs.

Skaidrojot notikušā apstākļus, suņa saimniece stāstīja, ka suns neesot agresīvs un esot bijis pie pavadas, taču pastaigas laikā pēkšņi no krūmiem suņa priekšā esot izskrējis kaķis. Saimniece stāstīja, ka suns kaķim uzbrucis instinktīvi. Pēc uzbrukuma kaķis gājis bojā. Kad saimnieces skaidrojums bija uzklausīts, kā arī bija piefiksēti saimnieces dati un nolasīta suņa mikroshēma, policisti ļāva viņiem doties mājās, norādot, ka situācija tiks izvērtēta.

Savukārt notikušā aculiecinieki stāstīja, ka suns neesot bijis pie pavadas un pauda arī to, ka notikuma laikā saimniece esot izturējusies vienaldzīgi pret notiekošo.

Kad visas iesaistītās puses bija uzklausītas, kārtības sargi notikuma vietā sagaidīja dzīvnieku līķu savācējus, kuri paņēma mirušo kaķi.

Reklāma

Par notikušo pašlaik ir uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība, kuras laikā informācija tiks nosūtīta arī Pārtikas un veterinārajam dienestam, lai viņu speciālisti izvērtētu, vai suns atzīstams par bīstamu. Par šādu pārkāpumu likumā paredzēts līdz 350 eiro liels naudas sods. Savukārt, ja suns tiks atzīts par bīstamu, tad to var iemidzināt vai sterilizēt, nosakot vairākus turēšanas ierobežojumus.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu