Ekrānuzņēmums
Reklāma

Slaveno balzamu “Zvaigznīte” var izmantot pret iesnām, grumbām un pat lieko svaru, šis krēms ir burtiski universāls! “Zvaigznīte” ir balzams, kas agrāk bija neticami populārs, bet tiek pārdots arī tagad, patiesībā ir nenovērtēts par velti. Tas palīdz tikt galā ar daudzām problēmām, tikai ir svarīgi zināt, kur un kā pareizi lietojams.

Būsiet patīkami pārsteigti, jo ir vismaz 12 veidi, kā lietot balzamu “Zvaigznīte”. Populārā vjetnamiešu ziede, kas tiek pārdota nelielās burciņās, ir īsts “palīdzības brīnumlīdzeklis”.Galvenie “Zvaigznītes” lietošanas veidi

Pret iesnām. Lai atbrīvotos no iesnām, vienkārši uzklājiet nedaudz ziedes uz deguna gala un paša deguna, nepieskaroties gļotādām. Tas ir svarīgi, jo daudzi cilvēki nezina, kā lietot pareizi lietot “Zvaigznīti” iesnu gadījumā, un mēģina ar to ieeļļot deguna iekšpusi. Tas nav pareizais veids, kā to darīt. Vienkārši uzklājiet nedaudz ziedes uz ādas, neieejot nāsīs.

Reklāma

Klepus un saaukstēšanās gadījumā. Ziede palīdz pie iesnām un citām saslimšanām. Atcerieties, kā lietot “Zvaigznīti” klepus gadījumā – ziedi jālieto uz krūtīm un muguras. Tikai nakts laikā tā palīdzēs tikt galā ar slimību simptomiem. Lai saprastu, kā pareizi lietot “Zvaigznīti” saaukstēšanās gadījumā, jums vienkārši jānoskaidro ziedes galvenais princips – tā sasilda un piepilda ar noderīgām vielām.

Pret muguras un muskuļu sāpēm. “Zvaigznīte” spēj palīdzēt, ja esat pārguris vai vienkārši neveiksmīgi izvingrinājis muguru. Uzklājiet ziedi uz vietas, kurā jūtat sāpes. Pēc tam pārklājiet šo vietu ar kaut ko siltu, lai balzams iedarbotos ātrāk.

Svara samazināšanai. Jūs būsiet pārsteigti, kāda var būt “Zvaigznītes” iedarbība, ja to uzsmērēsiet uz vēdera. Sajauciet nedaudz ziedes ar kampara spirtu un dzeramo sodu un pēc tam uzklājiet šo maisījumu uz ādas. Aptiniet vēderu ar plēvi un staigājiet tā dažas stundas. Šajā laikā brīnumkrēms sāks “dedzināt” taukus.

Pret sēnīti. Lai cīnītos pret sēnīšu infekcijām, varat uzziest “Zvaigznīti” starp kāju pirkstiem un nagiem. Šī ziede efektīvi cīnās ar šādu problēmu. Balzams “Zvaigznīte” pēdas ātri atbrīvos no sēnītes.

Pret striju veidošanos. Ja vēlaties atbrīvoties no rētām, kas radušās izstieptas ādas dēļ uz vēdera vai augšstilbiem, vai citām ķermeņa daļām, pirms gulētiešanas uzklājiet “Zvaigznīti” uz problemātiskajām vietām. Svarīgākais ir tas, ka nav nepieciešams lietot pārāk daudz krēma. Pietiek ar plānu kārtiņu.

Pret grumbiņām. Jā, brīnumainais krēms patiešām var cīnīties ar ādas “krunciņām”. Balzams “Zvaigznīte” piemērots tiem, kuri vēlas izlīdzināt grumbas bez “skaistuma injekcijām”. Uzklājiet krēmu plānā kārtiņā, bet ne pārāk bieži. Noteikti nedrīkst pārspīlēt!

Pret galvassāpēm. Ja jūs pārņēmusi migrēna, paņemiet nedaudz “Zvaigznītes” un ierīvējiet ar to deniņus. Jūs būsiet patīkami pārsteigti, ka jau pēc 10-15 minūtēm sāpes sāks mazināties.

Pret kukaiņiem. Kāda būs “Zvaigznītes” iedarbība, ja ar krēmu ieziedīsiet plaukstu locītavas? Jūs pārstās “vajāt” odi un mušas. Krēma aromāts tos aizbiedēs.
Pret sasitumiem un sastiepumiem. Ja jūs smagi sasitāt, piemēram, kāju, pamēģiniet sajaukt ziedi “Zvaigznīte” ar nelielu daudzumu sāls. Ierīvējiet vietu, kur radies zilums, tas ļoti ātri uzsūksies. Tomēr uz atvērtām brūcēm uzklāt balzamu nav atļauts, atcerieties to!

Pret raupju ādu uz kājām un elkoņiem. Ziede palīdzēs tikt galā ar plaisām un raupju ādu. Vienkārši ieziediet balzamu problemātiskajās vietās naktī, un līdz rītam jūsu elkoņi un papēži būs jau daudz mīkstāki.

Pret peļķītēm uz grīdas. Ja jūsu mājdzīvnieks nolemj čurāt uz paklāja vai tieši gaiteņa vidū – mēģiniet viņu no tā atradināt ar “Zvaigznīti”. Nomazgājiet “nozieguma” vietu un pēc tam uzklājiet uz tās krēmu. Asais aromāts “atvairīs” visas mājdzīvnieka vēlmes tur kārtot savas vajadzības.

Tagad jūs zināt, kā lietot “Zvaigznīti” iesnām un citām problēmām. Pareiza tās lietošana atvieglo dzīvi!

LASI ARĪ ŠOS PADOMUS!

Kā pareizi sasaldēt upenes un jāņogas tā, lai nezustu vitamīni

Lieliski padomi, kā atsvaidzināt savu mājas iekārtojumu

Kā piesaistīt naudu katrā nedēļas dienā? Leģendārās Vangas padomi

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu