Publictiātes foto - Pexels.com
Reklāma
Noteikti daudziem ik pa laikam ir sajūta, ka pašreizējais mājas interjers ir apnicis vai kļuvis pārāk ierasts. Cilvēkiem ir nepieciešamas pārmaiņas, lai dzīve nebūtu pārlieku vienmuļa. Arī mājokļa interjera atsvaidzināšana var ieviest jaunas vēsmas jūsu ikdienā, kā arī jūs varat iekārtot māju daudz patīkamāk. 

Kāpēc cilvēki tik reti maina interjera iekārtojumu?

Lai arī interjera izmaiņas ik pa laikam ir vēlamas, cilvēki visai reti kaut ko maina savā mājokļa iekārtojumā. Protams, ir cilvēki, kuri neko tā īsti nevēlas mainīt, tāpēc arī netiek apsvērta doma kaut ko pamainīt. Tomēr ir gana daudz cilvēku, kuri ļoti labprāt kaut ko pamainītu, tomēr vairāku iemeslu dēļ to nedara. Vispopulārākais iemesls, kāpēc netiek veiktas nepieciešamās izmaiņas, ir naudas līdzekļu trūkums. Tas ir saprotams un loģisks iemesls – ir daudz citu vajadzību, kam nepieciešama nauda, un mājokļa iekārtojuma izmaiņas nav saraksta augšgalā. Tāpat cilvēkiem arī nereti nav laika veikt šādas pārmaiņas, kā arī nav tam spēka vai vēlmes. Daudzi it kā gribētu kaut ko mainīt, bet, ja jāķeras pie reālām pārmaiņām, tad nav vēlmes tam ķerties klāt, jo nezina, kur tad īsti sākt.

Ar ko sākt, veicot pārmaiņas interjerā?

Mājokļa pārmaiņas nevajag uztvert kā kaut ko ļoti dārgu, laikietilpīgu un stresa pilnu. Patiesībā tas viss nav nemaz tik sarežģīti, kā mums dažreiz gribas domāt. Ja nav pietiekami daudz naudas vai laika, lai mainītu pilnīgi visu un uzreiz, tad vienkārši ir jāsāk ar vienu telpu. Izvēlieties telpu, kura jums vismazāk patīk, ir apnikusi vai kurā uzturaties visbiežāk. Ar šādu telpu izmaiņām noteikti ir jāsāk uzreiz. Iespējams, ka pilnīgi pietiek ar vienas telpas dekorāciju un mēbeļu maiņu, lai jūs atkal savās mājās justos labi.

Viesistaba un virtuve parasti ir telpas, kurās mēs uzturamies visbiežāk. Tāpēc šo telpu iekārtojums visbiežāk apnīk – mēs to vienkārši pārāk bieži redzam. Kā arī sākumā, kad tikko ievācāties jaunajās mājās, nebija tik viegli saprast – kā būs visērtāk iekārtot telpu. Kad mājoklī jau kādu laiku uzturamies, tad vislabāk saprotam, kāds mēbeļu, iekārtu un dekorāciju izkārtojums būtu vislabākais, ērtākais un praktiskākais.

Reklāma

Sāciet veikt izmaiņas pamazām – nav jāmaina pilnīgi viss telpas iekārtojums. Ēdamistabas galdi parasti ir tā mēbele, kuru izvēlēties ir ļoti grūti, it īpaši, ja telpa nav pārlieku liela. Iespējams, ka vecais galds jau savu laiku ir nokalpojis, tāpēc vienkārša galda maiņa var piešķirt telpai jaunas noskaņas. Praktiskāks galds, kas aizņems mazāk vietas un labi izskatīsies – tieši tas, kas vajadzīgs, lai veiktu nelielas pārmaiņas. Tomēr ne vienmēr ir jāsāk ar lielajām mēbelēm, kas nereti ir visdārgākās. Ja vēlaties lielākas pārmaiņas, tad labāk ir sākt ar mazākām mēbelēm, aksesuāriem un dekorācijām, jo tas būs lētāk, kā arī jūs varēsiet nomainīt vairākas lietas uzreiz.

Kafijas galdiņi, krēsli, dīvāna spilveni, plauktiņi ir lielisks veids, kā veikt nelielu mēbeļu un priekšmetu maiņu. Atstājiet to pašu viesistabas dīvānu, bet nomainiet dekoratīvos spilvenus un atpūtas krēslu. Atstājiet savu ēdamistabas galdu, bet nomainiet krēslus. Šāda veida izmaiņas ir lētas, vienkāršas un efektīvas. Kā arī maiņas process ir salīdzinoši vienkāršs. Ir daudz vieglāk nomainīt, piemēram, dīvāna spilvenus nekā pašu dīvānu. Nav jādomā par iespējami sarežģītu transportēšanu un lielās mēbeles uznešanu piektajā stāvā bez lifta, kā arī mēbeles salikšanu. Tāpēc šādas pārmaiņas nav iepriekš jāieplāno, jums nav jāizbrīvē laiks, lai to īstenotu, kā arī tas nemaksās daudz.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu