Reklāma

Šodien Liepājā kāds pasažieris ar nazi uzbrucis tramvaja vadītājam, kurš no smagajiem ievainojumiem slimnīcā miris. Uzbrucēju policija aizturējusi, vēsta LTV Ziņas.

Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Kaspars Vārpiņš portālam rel=”noopener” target=”_blank”>www.liepajniekiem.lv pastāstīja: “Likumsargi, pildot savus dienestu pienākumus, pulksten 15.05 Brīvības ielā pamanīja sievieti, kura sauca pēc palīdzības. Uz ietves malas sēdēja vīrietis, kuram uz sejas un kakla bija asinis. Viena no sievietēm cietušajam sniedza pirmo palīdzību, bet otra – norādīja, ka vīrietis ir sadurts, bet uzbrucējam sekojot cits vīrietis. Policisti, apsekojot tuvējo apkārtni, F. Grīniņa ielā vainīgo aizturēja un nodeva Valsts policijai. Izsakām pateicību cilvēkiem, kas palīdzēja cietušajam un arī sniedza informāciju, kurā virzienā uzbrucējs bija devies.”

Notikumā vietā liepajniekiem.lv aprunājās ar vienu no tramvaju vadītājām, kura noziegumu bija pamanījusi.

Reklāma

“Ieraudzīju, ka tramvaja vagonā cīnās vadītājs un kāds vīrietis. Gāju skatīties, kas notiek. Vadītājs turēja roku pie kakla, tecēja asinis. Kad atvērās durvis, pretī stāvēja vīrietis, kurš vicināja, šķiet, medību nazi. Man viņš neuzbruka, vienkārši izkāpa no tramvaja un aizgāja. Garām gāja vīrieši, pateicu, ka ir sadurts tramvaja vadītājs un lai viņi seko uzbrucējam.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu