Reklāma

Daudzi saskaras ar naudas grūtībām un nezina, kā tikt galā. Šajā gadījumā noderēs leģendārās bulgāru dziednieces Vangas padomi par to, kas jādara, lai mājā vienmēr būtu nauda.

Vanga ne tikai ārstēja cilvēkus, bet arī deva padomus par laimes, veiksmes un naudas piesaisti. Pret viņu ar cieņu izturējās cilvēki no dažādām pasaules malām, un viņa nevienu neatstāja bez atbalsta. Ir daudz liecinieku, kuri ar savām acīm redzējuši dziedināšanas brīnumus un izmantojuši tās padomus, kas vienmēr paliks vērtīgi.

LASI ARĪ ŠO RAKSTU: KURĀM HOROSKOPA ZĪMĒM VANGA PAREĢOJA VEIKSMĪGĀKO 2021. GADU

Padoms pirmdienai

Reklāma

Nedēļas pirmajā dienā, lai piesaistītu finansiālo labklājību, ir nepieciešams galdā likt medu un ābolus. Kā zināms, namam ļoti patīk medus, un, pēc Vangas vārdiem, ja to “pabaro” ar šo saldumu, jūsu mājā vienmēr būs labklājība. Lai pabarotu mājas gariņu, vienkārši ielejiet nedaudz medus apakštasītē un atstājiet to virtuvē, vēlams, netālu no plīts.

Arī āboli, pēc Vangas vārdiem, ir lieliski piemērots līdzeklis naudas piesaistīšanai. Lai mājā vienmēr būtu finansiāla pārpilnība, vienkārši novietojiet dažus ābolus virtuvē, sasienot tos ar sarkanu lenti un atstājiet blakus medum.

Padoms otrdienai

Otrajā nedēļas dienā izņemiet no skapja velteņus vai līdzīgus apavus, ja tādi ir, un novietojiet tos pie sliekšņa. Tas ir lielisks veids, kā piesaistīt naudu, it īpaši, ja dažreiz šos zābakus arī valkā.

Bet, ja ne, tad otrdien var izmantot vēl vienu dziednieces padomu – pakārt uz ārdurvīm zvaniņus. To skaņa ne tikai aizbiedēs tumšos spēkus, bet arī piesaistīs bagātību un labklājību.

Padoms trešdienai

Vanga teica, ka mājā vienmēr jābūt diviem dabīgiem ziepju gabaliņiem, bez jebkādiem piedevām. Tās spēj attīrīt ne tikai fiziski, bet arī garīgi, piesaistīt naudu un veiksmi mājā. Vienu gabaliņi noliek vannas istabā, bet otru – tualetē. Trešdien, pievienojot šīs ziepes, jāveic mitrā tīrīšana, grīdas mazgāšana un jānomazgā visi netīrie trauki mājā. Šis rituāls, pēc Vangas vārdiem, palīdzēs piesaistīt finansiālo labklājību.

TURPINĀJUMU LASI NĀKAMAJĀ LAPĀ!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu