Reklāma

Filmas un automašīnas sader kopā kā podiņš ar vāciņu – elpu aizraujoša pakaļdzīšanās aina, tāls ceļojums vai vienkārši varoņu stila elements – gluži tāpat kā aktieri arī spēkrati uz lielā ekrāna rāda, ko prot, un kļūst par sava laika ikonām, stāsta “Inchcape Motors Latvia” BMW Tirdzniecības vadītāja Kristīne Nesaule.

Iedomājieties – kas būtu Džeimss Bonds bez sava auto? Patvēries no vajātājiem, panācis pretinieku un izglābis kārtējo skaistuli – tas viss pateicoties spēkratam ar brīnumainām tehnoloģijām! Arī BMW var lepoties ar vairākām leģendārām filmu ainām, piebilst Nesaule.

“Atpakaļ nākotnē 2” (1988)
BMW 635CSi_avots_bmwx.tk

Ja jūs esat redzējuši “Atpakaļ nākotnē” triloģiju, jūs noteikti atceraties, kad Mārtijs Makflaijs un Doks Brauns ieradās 2015.gada 21.oktobrī no 1985. gada, pasaule bija krasi mainījusies. Automašīnas lidoja, dīvaini ģērbušies jaunieši “skeitoja” ar lidojošiem skeitbordiem, kurpju šņores pašas sasējās un kinoteātros rādīja “Žokļus 19”. Pat klasiskie autiņi bija mainījušies.

Reklāma

Šis 1976.gada BMW 635CSi kabriolets filmā piederēja Grifam Tanenam, Mārtija Makflaija pretinieka, Bifa Tanena, ļaunajam mazdēlam. Pateicoties “nākotnes tehnoloģijām”, arī šī sešu cilindru dzinēja automašīna ar manuālo pārnesuma kārbu prata lidot. Filmā, protams. Reālajā dzīvē tā 2004. gadā tika restaurēta, bet leģendārajā 2015.gada 21.oktobrī nodota izsolei un pārdota par 27 500 ASV dolāriem.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu