Ekrānuzņēmums
Reklāma

Ir cilvēki, kas skrien “priekšā lokomotīvei”, ir tādi, kas bēg no sevis vai no problēmām. Un ir arī tādi, kas uzkāpj uz tā paša vai jauna grābekļa – cilvēki, kas provocē problēmas savā dzīvē un neizvairās no likteņa triecieniem.

Daudzi astrologi apgalvo, ka šādi cilvēki visbiežāk dzimst zem vieniem un tiem pašiem zvaigznājiem. Vai tas esat jūs? Vai arī jums ir pazīstami šādi cilvēki? Izlasiet šo nelielo rakstu. Tas ir par šādiem cilvēkiem.
Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs)

Viņi ir kā bērni – ziņkārīgi, aizrautīgi, vieglprātīgi. Tikai nespēj analizēt, fiksēt un izdarīt secinājumus. Vai arī nevēlas to darīt. Viņi ātri pieķeras cilvēkiem un bieži vien tic uz vārda.

Reklāma

Tāpēc viņi nonāk nepatīkamās situācijās. Tās viņi pārcieš diezgan ilgi un bieži vien sāpīgi. Un, ja Dvīņu acīs neredz asaras, tas nenozīmē, ka viņš dziļi nepārdzīvo problēmu, maldināšanu, vilšanos. Dvīņi ir ļoti jūtīgas dabas, tikai ne visi no viņiem parāda savu sakāvi.

Ar neizplūdušām vai neizplūdušām asarām Dvīņi metas dzīves virpulī ar galvu, cerot aizmirst slikto pieredzi, un bieži vien nonāk tādās pašās situācijās. Jo viņi atsakās domāt par sekām. Neapdomīgi, gandrīz vienmēr iekšēji vientuļi Dvīņi.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kā no žurnāla vāka. Kuras ir pievilcīgākās horoskopa zīmes?

Kāds ir katras horoskopa zīmes patiesais vecums? Joku horoskops

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu