Ekrānuzņēmums
Reklāma

Sešdesmit piecu gadu vecumā 5. maijā no onkoloģiskas saslimšanas mūžībā aizgāja režisore Inta Gorodecka. Tikai tuvinieki zinājuši par Gorodeckas cīņu ar smagu slimību, šonedēļ raksta žurnāls “Kas Jauns”.

Intas Gorodeckas “labā roka”, montāžas režisore Ilze Bētiņa sarunā ar “Kas Jauns” izteikusies, ka pirms dažiem mēnešiem Intai piedāvāts veidot seriāla “UgunsGrēks. Atgriešanās” turpinājumu, kam ēterā būtu jāiznāk šoruden, taču viņa no tā atteikusies, aizbildinoties ar laika trūkumu.
“Inta par to negribēja runāt, tāpēc arī aizliedza kādam to teikt. Mums, kas zinājām, bija cerības, ka izķepurosies. [..] Arī Inta pati bija ļoti optimistiska, sāka ķīmijterapiju, viss šķita uz labu,” atklāj Bētiņa.

Reklāma

Viņa turpina: “Kad pirms kāda mēneša gribēju runāt par gaidāmiem projektiem, viņa uzrakstīja, ka ir pie aparātiem, jo no “ķīmijas” notikusi saindēšanās… Sapratu, ka organismam cīnīties ar slimību ir kļuvis par grūti… Beigas bija ļoti straujas.”Pirms divām nedēļām Bētiņa saņēmusi pēdējo īsziņu no Gorodeckas. “Liekas, ka man ir tāpat kā Andrim, gatavojieties…” savā pēdējā ziņā ilggadējai kolēģei, kuras vīrs Andris Bētiņš – seriāla kādreizējais operators – pirms astoņiem gadiem mira no vēža, uzrakstījusi Inta. Visticamāk, ne Inta, bet reanimācijas māsiņa, kurai režisore lūgusi to izdarīt.

“Tobrīd pēdējo ziņu saņēmusi arī Intas labākā draudzene ar piebildi “nezvani man vairs”,” izdevumam atklāj Bētiņa.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Sēru vēsts: Mūžībā devusies “UgunsGrēka” režisore Inta Gorodecka

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu