Kadrs no video
Reklāma

Sabiedrībā satrukumu izraisījis jaunās Rīgas domes lēmums jau tā samērā šaurajā Aleksandra Čaka ielā ieviest velojoslu. Pieredzējušais autožurnālists Pauls Timrots sarunā ar pensionēto Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) komisāru Reini Pozņaku raidierakstā “Lielā sprādziena teorija” pamato, kādēļ šāda iniciatīva ir nepārdomāta un nepareiza.

“Tas ļaunums, ar kādu mēģina uzbāzt to velosipēdu, nevis skaidrot un piedāvāt, ir līdzīgs, kā stāstīt “aifons ir baigi labais, man tāds ir”! Tev mācas ar to virsū, bet tu neredzi tajā jēgu un tajā nekādas lielās jēgas arī nav. Tie, kuri nes to velosipēda karogu, nepasaka, ka tas ir transports, kas domāts ierobežotam lokam – no viena līdz kādiem 20 kilometriem dienā,” DELFI.TV publicētajā video skaidro Pauls Timrots.

Atceros no bērnības, kad uz Kaļķu ielas bija jāpiekļaujas pie sienas, kad trolejbuss brauca. Apliekam ar smilšu maisiem Brīvības pieminekli, lai nevibrē no trolejbusiem! Par ko nē? Krievi taču pieminekli nesagāza. Mēs tad arī tā varam,” idejas par “eksperimentiem” sarkastiski komentē Timrots.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu