Ekrānuzņēmums
Reklāma

Sestdien, 4.maijā, uz Tallinas šosejas pie Ādažiem avārijas nosēšanos veica maza lidmašīna, kuru vadīja instruktors, kurš kopā ar pasažieri bija devies privātā lidojumā, vēsta plašsaziņas līdzekļi.
Kā Jauns.lv skaidroja pilotu skolas “Eriva” galvenais lidojumu instruktors Juris Ignatovičs, jebkurai pilotu skolai ir divu veidu lidojumi – mācību lidojumi un īres lidojumi, kur pie lidmašīnas vadības var būt bijušie studenti, instruktori vai jebkurš cilvēks, kuram ir pilota apliecība. Saskaņā ar noteiktu procedūru, pirms lidojuma šie cilvēki tiek pārbaudīti.

Reklāma

Ignatovičs atzīmēja, ka uz Tallinas šosejas notikušajā atgadījumā pie lidmašīnas vadības bija pieredzējis instruktors, kas, viņaprāt, nospēlēja lielu lomu tajā, ka viss beidzās labi un visi ir dzīvi. Patlaban skola gaida rezultātus no izmeklēšanas, kas, iespējams, būšot gatavi ne ātrāk kā pāris nedēļu laikā. Tikmēr ar pašu instruktoru pagaidām neesot runāts, jo, visticamāk, viņam joprojām ir šoks. To plānots darīt pēc maija svētku brīvdienām.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu