Foto - VP
Reklāma

Turpinot meklēt 5. maijā pazudušo septiņgadīgo Justīni Reinikovu, Valsts policija un piesaistītie dienesti pārbaudījuši arī ūdenstilpnes; naktī uz 7 maiju papildu brīvprātīgo palīdzība nav nepieciešama, informē VP.

Valsts policija un piesaistītie dienesti turpina plašus meklēšanas pasākumus, lai atrastu Rēzeknes novada, Nautrēnu pagasta Rogovkā pazudušo septiņus gadus veco Justīni Reinikovu. Papildu piesaistītajam Valsts robežsardzes helikopteram un Valsts policijas droniem, kas aprīkoti arī ar termokameru, tuvākos dīķus un vecās akas pārmeklēja arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ūdenslīdēji.

Tāpat meklēšanas pasākumos piedalās liels brīvprātīgo skaits un, ņemot vērā, ka ir jau nokomplektētas vairākas meklētāju grupas, plašāka brīvprātīgo iesaiste šobrīd nav nepieciešama. Rūpēs par brīvprātīgo drošību, aicinām iedzīvotājus pašrocīgi neizvērst meklēšanas pasākumus un uzticēties profesionāļiem.

Ja būs nepieciešama plašāka brīvprātīgo iesaiste, policija par to nekavējoties informēs.

Reklāma

Policija kopā ar kolēģiem no citām Valsts policijas struktūrvienībām, Valsts robežsardzes un piesaistītajām brīvprātīgo organizācijām, un brīvprātīgajiem turpinās meklēt pazudušo Justīni arī šonakt.

Vienlaikus VP aicina ikvienu, kura rīcībā ir informācija, kas sekmētu meitenes atrašanu, nekavējoties zvanīt pa tālruņa numuru 67006734 vai 110!

Visu nakti Valsts policija, piesaistot dienesta resursus arī no Valsts robežsardzes, Zemessardzes, K9 Sos Cilvēku meklēšanas un brīvprātīgajiem, nepārtraukti veikuši meklēšanas pasākumus.

Meklēšanā iesaistīts plašs cilvēkresursu skaits, kā arī piesaistīts Valsts robežsardzes helikopters un tiek izmantoti Valsts policijas droni, tostarp ar termokameru.Šobrīd policija koordinē meklēšanas darbības, tostarp brīvprātīgo iesaisti, un jau ir nokomplektētas dažas meklētāju grupas.

Tāpat Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri vakar, 5. maijā, redzējuši septiņgadīgo meiteni, informējot par to policiju pa tālruņa numuru 67006734 vai 110.

Atgādinām, ka Justīne Reinikova bija ģērbusies īsā rozā virsjakā, baltā džemperī, melnās džinsa biksēs, melnos auduma apavos. Viņas augums 124 cm, gaiši mati līdz pleciem. Meitenei ir veselības problēmas, viņa nerunā.
LASIET ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Sēru vēsts: Mūžībā devusies “UgunsGrēka” režisore Inta Gorodecka

Atrasts aizslēgts un mantas. Ceļa posmā Talsi-Saldus pazudis cilvēks

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu