Kadrs no video
Reklāma

Ja Feisbuks un Instagrams aizies no Eiropas, mums būtu jāpārvācas uz draugiem.lv, bet visvairāk par to pārdzīvos Mairis Briedis, jo pazudīs veseli divi kanāli, pa kuriem viņam ir iespēja uz cīņu izsaukt Džeiku Polu.

“Dienā jaunu omikrona gadījumu nav tik daudz, cik bieži Mairis piemin Džeiku Polu,” šovā “Stīvais Nemelo” ironizē Maksims Trivaškevičs.Reklāma

“Džeiks Pols saka, ka grib boksēties ar krutiem sportistiem un pierādīt, ka ir labāks par viņiem, tikai intervijā paziņo, ka viņš tādu Mairi Briedi nezin. Vēl sajauc viņa vārdu – nosauc par Mario.

Ja Briedis un Džeiks Pols būtu geji, viņi būtu perfekts materiāls šoviņam “Ģimene burkā”.

Briedis Polam ir veltījis dziesmas, dejas, pat atstājis rētas uz sava ķermeņa – trūkst tikai serenādes pilnmēness naktī zem Džeika Pola balkona.

Polam cīņas piedāvājumu ar profesionāliem bokseriem ir pietiekami – jo kurš gan negribētu izrubīt slabaku un ar to nopelnīt vairāk, nekā boksējoties ar pilnīgākajiem nezvēriem?

Mairis arī nav muļķis – saprot, ka pagorīšanās soctīklos var atmaksāties.

Mairis pārņem telefona krāpnieku metodes: ja kaut vai uz vienu no izaicinājumiem Pols atbildēs ar “jā”, tev ir garantēta mūža lielākā algas diena.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Daudzi mani lūdzas, arī šis Mario.” Briedis nepaliek atbildi parādā Džeikam Polam

VIDEO: Mairis Briedis vada sporta stundu Jelgavā. Bērni sajūsmā!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu