Foto - Pixabay
Reklāma

Sapņi ir domu un sajūtu sērija, kas atnāk pie tevis miegā. Tavs ķermenis atrodas pilnīgā mierā, kad tu guli, un sapnī tu redzi to, kas var būt kaut kas ļoti interesants, romantisks, briesmīgs, dīvains, bet reizēm vienkārši neloģisks. Tā vai citādi, bet tas viss saistīts ar tavu zemapziņu!

Eksistē daudz dažādu iemeslu, kas rada dažādus sapņus, un kopumā vispār sapņi var tikt klasificēti ļoti plaši. Pamatā gan eksistē divu veidu sapņi: tie, kurus tu atceries, un tie, kurus tu nekādi nevari atcerēties, lai kā arī censtos. Sapņus, kurus tu vari atcerēties, ir tie, kas atstājuši dziļu ietekmi uz tavu prātu, bet reizēm tie var nozīmēt kaut ko ļoti svarīgu.

Psihologi ilgākā laika periodā pēc tūkstošiem veiktu pētījumu paziņoja, kas ir īpašas pazīmes sapņiem, kas norāda uz to, ka patiesībā sapņa laikā tu atceries savu iepriekšējo dzīvi!

Daži mirkļi mūsu dzīvē neizdzēšami iespiežas mūsu atmiņā, gluži kā fotogrāfijas. Tas pats attiecas arī uz mirkļiem no mūsu iepriekšējās dzīves, kuri nāk pie mums sapņos, lai atgādinātu par svarīgiem notikumiem un mūs virzītu.

Reklāma

Sapņi par tavu iepriekšējo dzīvi darbojas kā pīlāri, kuri vada tevi pa tavu pašreizējo īsto dzīvi, lai tu atkal un atkal neatkārtotu vienas un tās pašas kļūdas!

Un tā, lūk, piecas galvenās pazīmes, kas liecina, ka tu sapnī redzi kaut ko no savas iepriekšējās dzīves!

1. Sapnī tu uzvedies un izskaties citādāk
Mēs visi esam redzējusi tādu sapni, kur neesam varējuši sevi atpazīt. Tas ir tavas iepriekšējās dzīves rādītājs. Tava seja paliek tā pati, bet viss pārējais izmainās. Tava uzvedība, apkārtne un pat tavs vārds ir cits.

2. Tavas tagadējās traumas un nelaimes gadījumi arī ir redzami tavos sapņos
Lietām, kas tev ir svarīgas tagad, vienmēr saknes meklējamas pagātnē. Ja tev bijusi nopietna trauma tagadējā dzīvē, un tas tevi ir ļoti apbēdinājis, sapnī tu redzēsi arī traumu, saistītu ar tavu pagātni.

3. Pastāvīga nepilnvērtības un trūkumu sajūta tavos sapņos
Sapņi tieši vai tēlaini ataino mūsu dziļākās iekšējās vēlmes. Ja tu kaut ko ļoti vēlies savā tagadējā dzīvē, tas nozīmē, ka tev tā trūka jau iepriekšējā dzīvē. Tevi gan sapņos, gan dzīvē pavada pastāvīga sajūta, ka kaut kā trūkst.

4. Dežavu
Gandrīz katrs no mums vismaz vienreiz dzīvē piedzīvojis sajūtu, kad šķiet, ka lietas vai esošā situācija atkārtojas. Tā ir sajūta, ka it kā tu ne pirmo reizi pārdzīvotu šo mirkli. Tu vienkārši zini, kas notiks, vai ko kāds pateiks tālāk.

5. Tu jūties vecāks par savu fizisko vecumu
Runā, ka dvēseles dzīvo mūžīgi, bet tikai fiziskais ķermenis nomirst. Tieši tāpēc daži cilvēki jūt, ka viņu dvēselei ir burtiski miljons gadu. Laika gaitā viņu dvēsele nobrieda, uzplaiksnīja un beigās vienkārši nogura. Šādu cilvēku pieeja dzīvei un lietām ļoti atšķiras no pārējiem viņa vecuma cilvēkiem. Tas liecina par to, ka tava dvēsele ir pārdzimusi!

Avots: “Esotericblog”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu