Ekrānuzņēmums no Instagram
Reklāma

Holivudas zvaigzne Aleks Boldvins, izšaujot no rekvizītam paredzēta šaujamieroča vesterna uzņemšanas laikā, trāpījis diviem cilvēkiem ar kaujas patronām – operatore mirusi ceļā uz slimnīcu, bet filmas režisors ievainots, vēsta ASV plašsaziņas līdzekļi.

Policija pavēstīja, ka vesterna filmēšanas laikā par rekvizītu izmantots šaujamierocis, no kura izšāvis Boldvins. Boldvina preses pārstāvis, ka notikušais bijis negadījums, kurā no rekvizīta šauts ar tukšām patronām.

Vesterna “Rust” uzņemšanas laikā tika sašauti divi cilvēki – 42 gadus vecā operatore Halina Hačinsa un 48 gadus vecais režisors Džoels Souza. Hačinsa tika aizvesta ar helikopteru uz Ņūmeksikas Universitātes slimnīcu, taču no gūtajiem ievainojumiem mira. Souza tika aizvests uz citu slimnīcu, kur viņam tiek sniegta ārkārtas medicīniskā aprūpe.

Reklāma

Šobrīd nekādas apsūdzības nav izvirzītas. Policija izmeklē incidentu un izvaicā lieciniekus. Santafe šerifs paziņoja, ka Hačinsa un Souza “tika sašauti, kad Aleks Boldvins izšāva no rekvizīta”.
“Detektīvi izvaicāja Boldvinu,” pavēstīja Santafe šerifa preses pārstāvis Huans Rioss. “Viņš sniedza paskaidrojumus un atbildēja uz viņu jautājumiem. Viņš ieradās brīvprātīgi un pēc izvaicāšanas pameta ēku. Apsūdzības nav izvirzītas un neviens nav aizturēts.”
Sešdesmit trīs gadus vecais Boldvins ir viens no producentiem un aktieriem šajā filmā. Viņš tajā tēlo cilvēku ārpus likuma Hārlendu Rastu, kura mazdēls ir notiesāts par slepkavību un kurš sāk bēguļot kopā ar mazdēlu, kuram piespriests nāvessods pakarot.

Filmēšanas laukumos parasti ir stingri noteikumi attiecībā uz šaujamieročiem rekvizītiem, taču negadījumi notiek.

Viens no zināmākajiem ir kaujas mākslu leģendas Brūsa Lī dēla Brendona Lī bojāeja filmas “The Crow” veidošanas laikā, kad uz viņu tika izšauts no ieroča, kuram bija jābūt pielādētam ar tukšām patronām.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu