Reklāma

DIENAS JOKS. Igauņi zoodārzā labprāt uzkavējās pie sliņķa būra, lai noraudzītos kā izveicīgais zvēriņš šaudās pa krātiņu.

Sliņķu kategorijas

Šorīt pamodos ap 03:00 un man bija radusies ideja šim rakstam, atlikušo dienu slimojot nostiprinājas ideja un tapa šis raksts, no offense, jo šis ir tikai joks protams ir kāds patiesības grauds, bet par to cik tādu ir spriediet paši.

1. Iesākt un nepabeigt

Reklāma

Diezgan bieži sastopama kategorija, slinko it visā – sākot no mācībām/darba un beidzot ar pašu elementārāko. Ja slinko darbā, tad bieži vien tie atlaisti, ja mācībās, tad bieži vien dienasgrāmatas ir sarkanas no vienas vietas. Daži eksemplāri no stiprā dzimuma puses dažkārt ir pārāk slinki lai nodzītu bārdu, tāpēc dažkārt atgādina bomžus. Nepatīkami ja sākumā šis sliņķis iesāk darbu kopā ar tevi, bet tad viņam apnīk un tev nākas darbu kaut kā nomocīt vienam pašam. Vienīgais risinājums – neiesaistīties ar šo sliņķi kādās darīšanās, citādi piečakarēšana garantēta.

2. Gulēt līdz pusdienlaikam

Ja godīgi, es pati arī esmu šajā kategorijā. Šie sliņķi noguļ līdz pusdienlaikam, tad pieceļas, kaut ko uzvelk mugurā un atlikušo dienu pavada pie datora (visbiežāk ģērbušies pidžamā ar zaķīšiem) un ar šādi pavadītu dienu jūtas par 100% apmierināti. Īpašā pazīme – mīl vilkt vilnas zeķes ejot gulēt lai nesalst kājas. Pārējā laikā ko nepavada pie datora vai guļot patiesībā ir diezgan čakli cilvēki. Protams, lielākā vājība – gulēšana.

3. Nolaiferīgie sliņķi

Atšķirībā no parastajiem guļavām, šie lielākoties neguļ vispār, vai ja guļ, tad pa dienu kad nevar iziet no mājas, jo saules gaisma sagādā pārāk lielas sāpes. Guļot uzvelk garo naktskreklu un jūtas nepārspējami seksīgi. Vispār no mājas iziet tikai naktī (velkam paralēles ar vampīriem), reti kad ēd ko citu kā čipsus un dzer kolu/alu. Ja šiem sliņķiem atņemtu datoru, tas viņiem būtu kā atņemt vienīgo dzīves gaišumu. Attiecības veido tikai interneta vidē. Neprasiet man, kā viņi tiek pie ēdamā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu