Reklāma

Amerikāņu aktieris Makolijs Kalkins, kurš kļuva slavens, pateicoties leģendārajai Ziemassvētku komēdijai, ir slēpis, ka viņam piedzimis vēl viens bērns.

Slavenais amerikāņu aktieris Makolijs Kalkins, kurš pirmo reizi filmējās deviņu gadu vecumā un ieguva starptautisku slavu, ir kļuvis par tēvu otro reizi. Viņa sieva Brenda Songa, ar kuru Kalkins ir kopā kopš 2017. gada, savam partnerim dāvājusi dēlu.

Reklāma

Ģimenes pieaugums nāca tieši pirms Ziemassvētkiem, ziņo US Weekly. Slavenību tēvs to slēpa no preses un faniem vairāk nekā divus mēnešus. Zināms tikai tas, ka dēlam dots vārds Kārsons.

“Songa ir koncentrējusies uz to, lai būtu laba mamma un veltītu bērniem visu savu uzmanību. Viņai ir labs atbalsts. Viņa un Makolijs ir patiešām gādīgi vecāki,” izdevums citē zvaigžņu ģimenei tuvu stāvošu avotu.Aktieris iepazinās ar amerikāņu modeli Songu pirms vairāk nekā sešiem gadiem. Viņi sāka attiecības 2017. gadā. 2021. gadā piedzima viņu pirmdzimtais dēls Dakota Songs Kalkins. Zēns tika nosaukts Makolija māsas vārdā – viņa gājusi bojā satiksmes negadījumā.

Bērna piedzimšana bija iemesls, kāpēc Brenda un Makolijs oficiāli saderinājās, jo pirms tam viņi četrus gadus bija civilā laulībā.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Faniem lieli prieki: uz skatuves atgriežas Kombuļu Inese

Aizsaulē aizgājis talantīgs, bet atkarību mākts Holivudas aktieris

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu