Kadrs no video
Reklāma

“Saeimas deputāts Jānis Ādamsons izspiegojis partijas biedrus. Krievijas vēstniecībai viņš stāstīja par to, ko Saskaņas vadītājs Jānis Urbanovičs ēd pusdienās. Krievus visvairāk interesēja, kur pazūd nauda, ko Maskava dod Saskaņai. Pie kura Kļementjeva tā varētu būt nosperta,” humoršovā “Stīvais Nemelo” situāciju analizē Maksims Trivaškevičs.

Kā redzam, ne tikai Latvijas, bet arī Krievijas valdība nezina, kas notiek Saskaņā.

“Ar Krievijas pilsoni Genādiju Silonvu Ādamsons ticies Purvciema restorānā “Erebuni” – Valsts Drošības Dienests pamanīja, ka Jānis brauc atpūsties uz Purčiku, un tas nu ir aizdomīgi. Normālam Jānim no Purvciema jābēg, lai nedabūtu pa muti no krieviem, bet šis Purčikā pie krieviem savējais! Jānis pats sevi nodeva – slikts spiegs, nemāk maskēties.Reklāma

5. janvārī Ādamsons iznāca no cietuma. Tā kā viņš ir krievu spiegs, tad pareizi ir jāsaka “ķurma”, nevis cietums. Cietumā sēž latvieši, krievi dirn “ķurmā”. Vai zonā. Vai “kutuzkā”… vai “katalažkā”… vai “ķurjagā”… vai “butirkā”… vai “kazematā”… vai “centralā”… “karoče”, krieviem vārdam “cietums” ir ļoti daudz sinonīmu, lai, radiem rakstot vēstules no “kutuzkas”, savu “butirku” var raksturot pēc iespējas daudzveidīgāk.

Drošības maksa par Ādamsona izpestīšanu bija 30 tūkstoši eiro – tā tika iemaksāta 5. janvārī, tātad mēs zinām, ko Ādamsons nopirka par naudu, ko radi viņam sadāvināja Ziemassvētkos.

Ādamsons ir pārsteigts, ka, iznākot brīvībā, nedrīkst pildīt deputāta pienākumus. Cerēja atgriezties normālā apritē, cerēja, ka Evita no “Stīvais Nemelo” viņam pie Saeimas kaut ko pajautās, a te – nekā, abloms, Saeimā nelaiž, it kā Ādamsonam būtu elpceļu slimības simptomi. Ar Covid sertifikātu vai bez – iekšā netiksi. Pat maskas uzvilkšana nelīdzēs.Dīvaini jau ir, ka Ādamsonu iesēdināja – no 2019 gada viņš vadīja deputātu grupu, kuras mērķis bija sadarbības veicināšana ar Krievijas parlamentu – un Ādamsons to veicināja tā, ka maz nelikās. Krievijas parlaments no tās veicinātās sadarbības uzzināja lietas, ko ne visi saeimisti viens par otru zina.

Iznāk, Ādamsonu aizturēja, jo viņš pārāk labi darīja savu darbu. Kā saka – bišķi pārcentās.

Papildus savam spiegošanas hobijam, Ādamsons Saeimā darbojās arī Korupcijas novēršanas komisijā. Lai uzzinātu, kas tā korupcija tāda ir, viņš arī darīja nelegālas lietas. Citādi kas tas par meistaru bez personīgās pieredzes savā darbā?

Ādamsons pie korupcijas piestrādāja, tagad viņam būs vieglāk atkost citus korumpatorus. Tiesa, Saeimā jau viņu nelaiž – nāksies strādāt attālināti.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Vai kāda partija vēl ņems Artusu Kaimiņu sarakstā uz Saeimas vēlēšanām?

Prokurore prasa apcietināt bijušo Latvijas Bankas vadītāju

VIDEO: Vai Saeimā ir vēl kāds krievu spiegs?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu