Kadrs no video
Reklāma

Jau no pirmdienas, 6.marta, skatāms jaunākais podkāsts “No Bullshit Expierence ar Andri Kiviču”, kur šoreiz sarunā piedalās grupas “Olas” dalībnieki reperis Reiks un Žanis Pavlovskis, kuri apstiprina, ka jaunākais albums gaidāms jau Lieldienās!

Šajā raidierakstā grupas “Olas” dalībnieki stāsta, kā viens otru atrada, lai izveidotu kopdarbību, ko viņiem nozīmē nauda un cik nopelnīja ar pirmo koncertu. Tāpat puiši atzīst, ka kādreiz spēlēja piecus koncertus dienā, saņemot milzīgus honorārus, ko arī atļāvušies pietiekami ātri iztērēt. Gan Reiks, gan Žanis stāsta, ka viņu uzskatā miljons eiro ir liela nauda, bet jautājums par to, kā to tērēt un svarīgi arī ir praktiskie apsvērumi.

Runājot par attiecībām abi mūziķi atzīst, ka ir gatavi nopietnām attiecībām un vēlas bērnus, savukārt Žanis nejauši izrunājās, ka jau šogad savu draudzeni vēlētos apņemt par sievu, jo viņa to ir pelnījusi – ar piebildi, ka cer, ka viņa neskatīsies podkāstu, lai to jau tagad neuzzinātu. Abi grupas “Olas” dalībnieki raidierakstā stāsta, ka vēlas ģimeni un bērnus, jo ir tam nobrieduši un gatavi.

Reklāma

Vēl sarunā katrs no mūziķiem izlozēja īpašo “AlkOutlet” jautājumu. Reikam bija jāatbild, kādu no alkoholiskajiem dzērieniem – viskiju, rumu, džinu vai šņabi – labprātāk izvēlas un bauda to kokteiļos vai tīrā versijā. Uz to viņš atbildēja, ka viskiju un šņabi dzer tīrā veidā, savukārt džinu – kokteiļos. Savukārt no ruma labāk izvairās, jo no tā paliekot sarkani vaigi: “Man laikam no šī dzēriena ir alerģija!”.Savukārt Žanim bija jāatbild, kāds ir viņa ikmēneša budžets alkoholam un vai viņš labprātāk izvēlas kvantitāti vai kvalitāti. Izrādās, ka mūziķis pēdējos divos gados stipros dzērienus dzer samērā maz, biežāk izvēloties vīnu, lai gan jaunībā bijis pavisam citādi.

Tāpat grupas “Olas” dalībnieki dalās ar savu pieredzi par to, kā strādāt platformā youtube.com un to, kā radīt dziesmu un tās klipu 24 stundu laikā.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Andris Kivičs nesaprot, kāpēc viņu ienīst pilnīgi sveši cilvēki

Cik nopelnījis Andris Kivičs, strādājot Norvēģijas mežos?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu