Kadrs no video
Reklāma

Tā nu ir sanācis, ka mūziķis, bijušais grupas “Z-scars” līderis Andris Kivičs mediju, sociālo tīklu un “virtuves sarunu” vidē ir ne tikai viens no visvairāk apspriestajiem, bet arī – ienīstākajiem personāžiem.

Jau daudzus gadus esot šovbiznesā, tas mūziķim sen nav nekāds pārsteigums – nelabvēļi esot parādījušies līdz ar pirmajām “Z-scars” publiskām parādīšanās reizēm – interneta komentāros kritizēts ticis gan Andra izskats, gan dziesmas, kas tai pat laikā radio SWH topos ieņēmušas augstas vietas.
“Ko es nesaprotu pat pēc visiem šiem gadiem – kā mani var personiski ienīst pat cilvēki, kuriem ne tikai neesmu darījis neko ļaunu, bet pat neesmu saticis. Mēs ar Lieni esam saņēmuši arī draudu vēstules. Es domāju, un tas ir statistiski pierādīts, ka kādi 5 līdz 7 procenti cilvēku ir spējīgi dzīvē kaut ko sasniegt, uzsākt savus projektus un novest līdz galam. Pārējiem tad laikam atliek tikai apskaust” – savās pārdomās abi Kiviči dalās ar STV Pirmā! raidījuma “Sieviete. Personīgi” skatītājiem.

ReklāmaNe visi populārie cilvēki pārdzīvo par naidīgajiem komentāriem. Piemēram, Ieva Adamss ar saviem “heiteriem” lepojas pat vairāk nekā faniem un atbalstītājiem. Savukārt to, kā publikas uzvedību un ieradumu maiņu internetā skaidro digitālo mediju eksperts Artūrs Mednis, meklējiet šajā video!

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Alvis Hermanis: “Latvijai uzstādīta baisa diagnoze”

“Agresora valstī nespēlēšu!” Indrašis noliedz pievienošanos Maskavas “Spartak”

Astrologs atklāj Putina baismos sapņus un smago veselības stāvokli

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu