Ekrānuzņēmums no Al Jazeera
Reklāma

Zemestrīces sapostītajos Turcijas un Sīrijas reģionos turpinās izdzīvojušo meklēšana drupās. Pagājušas vairākas dienas, tādēļ cerība pamazām rūk. Pēc pēdējām ziņām bojāgājušo skaits sasniedzis gandrīz 20 000 cilvēku.

ANO cenšas šķērsot Sīrijas robežu, lai palīdzētu bez mājām palikušajiem, vēsta LTV Ziņas.

Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans apmeklējis zemestrīces izpostītajos reģionus, solot tos atjaunot jau gada laikā. Taču Erdogana virzienā izskan aizvien asāka kritika par nemākulīgo valsts pārvaldību un nokavēto reakciju uz zemestrīces seku likvidēšanu.

Reklāma

Pēdējo dienu laikā Turcijas varas iestāžu virzienā neapmierinātība plūst gan no vienkāršajiem cilvēkiem, kuri bieži vien vārda tiešākajā nozīmē nespēj atbrīvot savus tuviniekus no gruvešiem, gan no politiskās opozīcijas, kura kritizē valsts prezidentu Erdoganu par nemākulīgo valsts pārvaldību.

Faktiski nereti tiek uzsvērts, ka šī zemestrīce nav bijusi vis dabas stihija, bet gan politiska un sociāla katastrofa. Galvenokārt tāpēc, ka zinātnieku brīdinājumi, īpaši celtniecības jomā, no politiķu puses ir ignorēti gadiem ilgi.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu