Reklāma

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Jēkabpils novada Ābeļu pagastā, kur, applūstot dzīvojamām mājām, bija nepieciešams veikt cilvēku evakuāciju – izmantojot laivu, ugunsdzēsēji glābēji no divām mājām izglāba trīs cilvēkus un divus kaķus.

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 27.janvāra plkst. 6.30 līdz 29.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 72 izsaukumus, no kuriem 26 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 36 uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Sestdien plkst. 18.31 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Priekules novada Virgas pagastu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāva dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar koka ēka deg ar atklātu liesmu 80m2 platībā un aizdegusies ēkai blakus esošā automašīna. Pirms VUGD ierašanās no degošās ēkas saviem spēkiem bija evakuējušies četri cilvēki, no kuriem divi bija cietuši un nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 00.23 ugunsgrēks tika likvidēts.

Naktī uz svētdienu plkst. 1.05 VUGD saņēma izsaukumu uz Zirgu ielu Jelgavā, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg ēkas jumts, mansards un trešais stāvs 200m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotās ēkas trešā stāva izglāba vienu cilvēku un no pirmā stāva evakuēja 25 cilvēkus. Plkst. 4.23 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Reklāma

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības vadi, sadzīves mantas, malka, Ziemassvētku eglīte, vieglā automašīna, dārza māja, garāža, ēkas grīda, dzīvojamās mājas istaba, fermas ēka, sodrēji piecu ēku dūmvados un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu