Foto - Facebook
Reklāma

2017. gada 7. decembrī mirušā miljonāra un “Olainfarm” īpašnieka atraitne Elīna Maligina sniegusi pirmo lielāko interviju kopš viņa nāves.

Žurnālā “Ieva” Elīna, kura sevi dēvē par multimākslinieci, ne tikai ar skumjām un siltiem vārdiem atminas pāragri mirušo vīru, bet arī izklāsta savu attieksmi pret Latvijas valsti.

“Nekaunēšos no tā – man nav nekādu patriotisku jūtu pret Latviju. Es nepiederu šai valstij. (…) Pēc būtības esmu pasaules pilsone,” uzsver Elīna. Vaicāta, kāpēc tā, aktrise, gleznotāja un šobrīd arī topošā režisore to skaidro ar skarbajos deviņdesmitajos gados piedzīvoto.

“Deviņdesmitajos gados apšāva mana tēva paziņas, visur apkārt skanēja vārdi zog, privatizējam, likuma nav. Un tas viss turpinās vēl šobaltdien. (…) Man šķiet, ar to pietiek, lai nokautu visu patriotismu.”

Reklāma

Tāpat Elīna Maligina, kura šobrīd studē Maskavā kādā prestižā kinoskolā, atzina, ka Krieviju mīl vairāk nekā Latviju, un viņas un režisora Džilindžera meita Hanna mācās gan krievu valodu, gan citas svešvalodas. Latviešu valodu meita jau zinot. Turklāt “kur viņa ar to tiks,” retoriski vaicā Elīna.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu