Kadrs no video
Reklāma

Portugāļu futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu (37) un viņa mīļotā sieviete Džordžīna Rodrigesa (28) piedzīvojuši milzīgu zaudējumu – miris pāra jaundzimušais dēls; viens no nupat pasaulē nākušajiem dvīņiem.

“Dziļās sērās paziņojam, ka mūsu jaundzimušais dēls ir devies mūžībā. Tās ir lielākās sāpes, kādas vecāki spēj izjust,” teikts paziņojumā.

“Mūsu meitiņas piedzimšana dod mums spēku izdzīvot šo brīdi ar cerību un prieku. Mēs vēlamies pateikties ārstiem un māsiņām par viņu rūpēm un atbalstu. Mēs esam satriekti par šo zaudējumu un lūdzam privātumu šajā grūtajā laikā,” tā Ronaldu un Rodrigesa.

Reklāma

Mančestras “United” spēlētājs pērnā gada oktobrī paziņoja, ka drīzumā kļūs par dvīņu tēvu, un jau mēnesi vēlāk kļuva zināms, ka pārim būs zēns un meitene.

Ronaldu un Rodrigesa ir kopā kopš 2016. gada, un 2017. gada novembrī pasaulē nāca abu pirmā kopīgā atvase – meitiņa Alana Martina. Ronaldu no iepriekšējām attiecībām ir dēls Krištianu Juniors, kā arī dvīņi Eva un Mateo, kurus iznēsāja surogātmāte.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Mūžībā devies izcilais rakstnieks Zigmunds Skujiņš

Mūžībā pāragri devies sociālantropologs Roberts Ķīlis

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu