Kadrs no video
Reklāma

Sabiedrībā plaši apspriestais mūziķis Andris Kivičs, kurš jaunā gada pirmajās dienās iestūrēja laulības ostā jau ceturto reizi, lielo notikumu komentēja kārtējā Facebook tiešraidē, nekautrējoties noraust skopu vīrieša asaru un paspilgtinot teikto ar necenzētu leksiku.

Kiviču pāris kāzu nakti pavadīja viesnīcā “Grand Palace hotel” Vecrīgā un tiešraidē nespēja iztikt arī bez sava slavenākā kopdarba “Incidents” atskaņošanas. Jaunlaulātie laimīgi dungoja līdzi savam hitam un izskatījās tiešām apgaroti. Liene video laikā piekodināja, lai viņu par Skulmi vairs neviens nesauc, jo tagad viņa ir Kiviča.

Pērn apritēja 20 gadi, kopš Kivičs laulības ostā iestūrēja pirmoreiz. 1999. gadā viņš par sievu apņēma basketbolisti Ilzi Ieviņu.

Reklāma

Pēc dažiem gadiem Andris sāka attiecības ar stilisti un modeli Danu Dombrovsku, kas Kivičam 2005. gadā dāvāja dēlu Kristoferu Paulu.

2007. gada vasarā Kivičs pie altāra gāja otrreiz – par sievu apņēma modeli Elīnu Straumi. Krīze Andra un Elīnas laulībā sākās divus gadus pēc kāzām – 2009. gadā, kad Kivičs pameta Latviju un aizbrauca strādāt uz Džērsijas salu.

2012. gada Valentīndienā Kivičs apprecējās savā mūžā trešo reizi – pat vecākiem nezinot, mija gredzenus ar Madaru Niperi. Ar Madaru Andris bija kopā septiņus gadus, un viņu laulībā piedzima divas meitas. Laulība ar Madaru pērnruden tika šķirta – Andris tad jau ilgāku laiku bija kopā ar Lieni Skulmi – 9. novembrī apritēja gads kopš viņu attiecību sākšanās.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu