Ekrānuzņēmums no Facebook
Reklāma

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta atzinumā konstatēts, ka pieminekļa kompleksam Uzvaras parkā pasliktinājies tehniskais stāvoklis un tas uzskatāms par iedzīvotājiem nedrošu. Rīgas pieminekļu aģentūra šodien veikusi objekta norobežošanu līdz tālāko lēmumu pieņemšanai, vēsta LTV Ziņas.

Ņemot vērā konstatēto, Rīgas pieminekļu aģentūra pirmdien objektu norobežojusi līdz tālāko lēmumu pieņemšanai, atzīmēja domē.
Reklāma

Pilsētas attīstības departamenta Būvniecības kontroles pārvalde veikusi atkārtotu objekta apsekošanu 2022. gada 31. martā un 5. aprīlī. Pieminekļa atsevišķu vietu ierobežošanu atzinumā jau 2018. gadā ieteica būvinženieris Vadims Sergējevčevs, kopš tā laika uzlabojumi neesot notikuši.

2018. gadā secināts, ka atsevišķām atbalsta sienu apdares akmens plāksnēm vērojami bojājumi, konstatēta dažu plākšņu atdalīšanās no vertikāles līdz 5 centimetriem, kā arī dažu posmu izkrišana, kas apdraud garāmgājēju drošību un dzīvību. Jau 2018. gadā secināts, ka, lai nodrošinātu garāmgājēju drošību un dzīvību, nepieciešams uzstādīt pagaidu nožogojumus iespējamās plākšņu krišanas zonās.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kāpēc Kaspars Pudniks raksta nevis dziesmas, bet putinistu murgus

Kur no vēstures izgaisa Putina sieva?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu