Reklāma

Latvija kļuvusi par Eiropas līderi. Oficiāli dati apliecina, ka pie mums ir visvairāk lietotu auto ar sagrozītiem odometriem.

“Tā jau ir tradīcija – ja Latvija kādā Eiropas statistikas atskaitē ir līdere- tas statistikas parametrs galīgi nebūs tas pozitīvākais,” spriež šova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

Reklāma

“Latvijā katrai ceturtajai lietotajai automašīnai ir nogriezts nobraukums. Jau tā, pērkot lietotu dampi, tu apzinies, ka tā ir bišķi grabažiņa, bet realitātē bieži vien tā ir patiešām kārtīga grabaža.

Pārbaudīt oficiālo nobraukumu un vēsturi ir pavisam vienkārši – vietnē CarVertical tas dārgākajā variantā maksā padsmit eiras, kas nav liela cena par to, lai tevi neapkāš par vairākiem tūkstošiem.Latviešu eksperti iemācījušies kruķīt kā mehāniskos, tā arī elektroniskos odomoetrus, drīz vien iemācīsies programmēt, uzhakos CarVertical datu bāzi un arī tur sarakstīs visu tā, kā viņiem vajadzīgs.

Brauks cilvēks ar dauzītu trešo golfu, viņam papīros būs rakstīts, ka tā ir Tesla pat ne tikko no Vācijas, bet tikko no salona!

Visvairāk nobraukums nošmaukts BMW markas automašīnām, kas ir loģiski – 200 000 kilometru ar kaut kādu sitroenu galīgi nav tas pats, kas 200 000 ar piekto vai semāru – sitroens brauc, a beha ta gasē! Fiats pēc 300 000 nepiedzīvos to vājprātu, kas behai jau ap 100 000 bija noiets etaps.

Arī volviķi un folksvāgeni samuhļītā nobraukuma ziņā no bumeriem diži neatpaliek – attiecīgi ieņemot topa otro un trešo vietu.”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kāpēc Kaspars Pudniks raksta nevis dziesmas, bet putinistu murgus

Kur no vēstures izgaisa Putina sieva?

Ko Alvis Hermanis un Ksenija Sobčaka runāja par Putinu? Sarkastisks skatījums

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu