Kadrs no video
Reklāma

Situācija pie Uzvaras parka 25. augustā – diena aizvadīti mierīgi, fiksēti atsevišķi pārkāpumi, informē Valsts policijā.

Šodien, 25. augustā, situācija Uzvaras parkā esošā obeliska demontāžas laikā vērtējama kā mierīga un bez būtiskiem starpgadījumiem. Ir fiksēti atsevišķi pārkāpumi, kuri ātri novērsti.

Kopumā aizturētas četras personas par nepakļaušanos policijas darbinieku likumīgajām prasībām. No tām divas personas publiski pauda Krieviju un tās agresiju slavinošus saukļus. Sākti administratīvā pārkāpuma procesi, šo personu iespējamie pārkāpumi tiks vērtēti.

Reklāma

Tāpat par nepakļaušanos policijas likumīgajām prasībām aizturēta kāda sieviete, kura bija mēģinājusi kāpt pāri Uzvaras parku norobežojošajai sētai. Likumsargi nekavējoties viņu pamanīja, lika pārtraukt pārkāpumu, bet sieviete to nedarīja. Personai jau piemērots 100 eiro sods. Visi pārkāpumi ir savstarpēji nesaistīti un kopējā gaisotne mierīga.
Tāpat arī šo dienu laikā sākti 27 administratīvā pārkāpuma procesi un 3 resoriskās pārbaudes par dronu pilotēšanas noteikumu pārkāpumiem. Kopumā šajās dienās pārkāpumus veikuši 20 dronu pilotētāji.

Policija ar partnerdienestiem situāciju gan šodien, gan iepriekšējās dienās Uzvaras parka teritorijā kontrolē un kopumā vērtē kā mierīgu ar atsevišķiem incidentiem, kuri ātri tika novērsti, nepieļaujot to tālāku attīstību.

Turpinoties atlikušajam demontāžas procesam, arī turpmāk Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju un partnerdienestiem turpinās uzraudzīt sabiedrisko kārtību un drošību un ir augstā gatavībā reaģēt uz jebkuru situāciju.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Lauzt nav būvēt”. Mairis Briedis nosoda Uzvaras pieminekļa demontāžu

Tiešraide: Jau trešo dienu notiek pieminekļa demontāža Uzvaras parkā

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu