Ekrānuzņēmums no FB
Reklāma

Kopš 1. novembra policijas meklēšanā ir Anna Jansone un viņas šogad dzimusī meitiņa – diemžēl mežā atrasta nomas automašīna ar meitenītes mirstīgajām atliekām, informē Valsts policijā.

1989. gadā dzimusī Anna Jansone un viņas meitu – 2023. gadā dzimusī Luīze Evertovska bija izsludinātas meklēšanā. 2. novembrī, īstenojot mērķtiecīgus meklēšanas pasākumus, Valsts policijas darbinieki mežā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā atrada automašīnu, kurā diemžēl tika konstatēts miris meklēšanā izsludinātais zīdainis. Saistībā ar bērna nāvi ir uzsākts kriminālprocess, un policija turpina meklēt bērna māti.

Saņemot informāciju par mātes un meitas bezvēsts prombūtni, Valsts policija nekavējoties personas izsludināja meklēšanā un uzsāka plašus meklēšanas pasākumus. Tajā pašā dienā tika pārbaudītas adreses, kur sieviete ar bērnu varētu uzturēties, kā arī pārmeklēta apkārtne. Policisti noskaidroja, ka 1. novembra rītā ap pulksten 9.20 sieviete ar bērnu pametusi savu dzīvesvietu ar nomas automašīnu.
Reklāma

2. novembrī, turpinot meklēšanas pasākumus, ap pulksten 11.00 meža masīvā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā Valsts policijas darbinieki atrada minēto nomas automašīnu “Toyota Corolla”, kuras salonā diemžēl atradās miris minētais zīdainis.

Saistībā ar zīdaiņa nāvi ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas, un lai noteiktu nāves cēloni, ir nozīmētas ekspertīzes.

Iesaistoties gan Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargiem, gan kolēģiem no VP Zemgales reģiona pārvaldes, Zemessardzes un cilvēku meklēšanas biedrības K9-Sos Cilvēku meklēšana, apkārtnē tika turpināti bezvēsts pazudušās bērna mātes meklēšanas pasākumi.Meklēšanā tika izmantoti tehniskie līdzekļi, piesaistot arī Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Tehniskā atbalsta nodaļas darbiniekus ar bezpilota gaisa kuģi.

Pagaidām 1989. gadā dzimusī Anna Jansone nav atrasta; tiek turpināta viņas meklēšana.

Sieviete bija ģērbusies pelēkā pusmētelī, melnās džinsa biksēs un melnos zābakos.

Valsts policija atkārtoti aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri varētu būt redzējuši sievieti vai kuru rīcībā ir jebkāda noderīga informācija, kas varētu palīdzēt viņas meklēšanā! Informēt policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu