Kolāžai izmantoti kadri no video
Reklāma

Pēc nākamajām saeimas vēlēšanām gaidāms straujš amatpersonu algu pieaugums. “No 2023. gada par pustotru štuku un vēl nedaudz pieaugs prezidenta atalgojums, vairāk saņems ministru prezidents un to pašu bonusā iekasēs arī Saeimas priekšsēdētājs. Ministru algas pieaugs tikpat solīdi kā prezidentam – pusotra “paka” ar jumtiņu! Jaunie ministri uz prezidentu varēs skatīties kā uz bomžaru, kurš nejēdz sev pat normālu algas pielikumu noorganizēt!” ironizē komiķis Maksims Trivaškevičs šovā “Stīvais Nemelo”.

“Mazliet apdalīti šajā pasākumā būs deputāti- tiem simts katram tikai 320 ēriķu piemaksa. Ā, vēl viens ķirsītis – valdība šo jautājumu apsprieda ārkārtas sēdē, un šim mērķim ministri tika izrauti no gultas – uz darbu atskrēja, tērpušies halātos, tikai paši solīdākie paspēja sev virsū uzstūķēt apenes. Kariņš, kā jau valdības līderis, atskrēja pa pliko – alga ir svarīgāka par drēbēm, savas privātās zonas sirmais kungs piesedza ar valsts budžeta mapēm,” iztēlojas Maksims.

Lai uzzinātu, vai algas pielikumu deputātiem nevajadzēja uzrīkot jau sen, nevis tikai 2023. gadā, aizsūtījām Evitu uz Saeimas mājas pusi.
Reklāma

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Turīgais biznesmenis Jakrins sev dzimšanas dienā uzdāvina glaunu “Harley Davidson”

Kas par Māra Oltes “pulverīša lietu” sakāms Saeimas deputātiem? (VIDEO)

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu