Reklāma

Smagsvara ukraiņu bokseris Oleksandrs Usiks uzvarējis Entoniju Džošua un pievācis uzreiz trīs čempiona jostas. Usiks savulaik cīnījās ar Briedi, un Briedis viņam pretī turējās krietni veiksmīgāk nekā Džošua. Cīņas beigās Usiks Džošua pažēloja, nenodauzot viņu līdz pēdējam, vērtē “Stīvais nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

Mairis Briedis apgalvo, ka viņa hobijs ir viņa tauta, bet viņam uznāciena dziesmu dzied reperis Gačo. Tautas pārstāvi sauktu Gatis, un viņš nevis repotu, bet dziedātu šlāgeri!

Oleksandrs Usiks uznāk, skanot patriotiskam ukraiņu rokam, Briedim jānāk ringā, gaisā šaujoties kūlas un no kaimiņa nolieta bezīna liesmām, un dārdot Bruģa Kaijai. Tas būs īstens tautas pārstāvis.
Reklāma

Briedi Usiks pēc punktiem vinnēja knapi, knapi, kas nozīmē, Mairim Briedim laiks uzbaroties un ukrainim atriebties. Mairim Briedim jādodas uz laukiem pie vecmuteres, kas viņam vienmēr uzliks papildporciju, neatkarīgi no tā, cik viņš jau būs apēdis, lai kaut kas tiek puncītim.
Lai pārdotu vairāk biļešu, cīņas promouteriem jāiesaka ap ringu izveidot deju placi un jānolīgst grupa “Apvedceļš”, lai spēlē “Zemenes” – pasākumu jānodēvē par Zaļumballi ar cīņas elementiem (kas arī ir jebkura zaļumballe).

Tādu iespēju neviens latvietis garām nelaidīs, arī sejas dauzīšana garantēta – tikai ne tev, bet oficiāli nolīgtiem čaļiem. Ja Briedis cīņā zaudēs, viņš dusmīgs staigās pa deju placi un prasīs visiem, kas viņi tādi ir, no kurienes un vai viņiem ir kādas problēmas.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu