Kadri no video
Reklāma

Interneta plašumos strauji izplatījies video, kur Māris Olte šņauc kaut kādu baltu pulveri. “Māris Olte vienmēr likās zālītes pīpētājs – dabas draugs, mīl dzīvniekus (pat cilvēkus), patīk vazāties pa mežiem, bet te izrādās, ka viņš ir persona ar ļoti plašu interešu loku. Fonā šņaukšanas video redzams Kristaps Strūbergs no Singapūras Satīna un dziedātāja Alise Hajima – cilvēki, kuru dēļ neviens netic Oltes vārdiem, ka viņš šņauca kaut kādu legālu baltu pulveri… Olte šņauca Arielu!” smejas komiķis Maksims Trivaškevičs šovā “Stīvais Nemelo”.

“Ar atrunu izdomāšanu kompānijai gan neiet, viņi taču bija Islandē, varēja pateikt, ka tas vienkārši ir sniegs. Islande jau maziņa – Rīgā vien dzīvo divreiz vairāk cilvēku – tādā ciemā no neko darīt ne vien to šņaukt sāksi! Islande populārs tūrisma galamērķis – braukt uz turieni šitādā kompānijā ir ideāli – sašņauksies un ziemeļblāzmu redzēsi cauru gadu… un ne tikai debesīs!




Reklāma

Māra Oltes izklaides var saprast – viņš ir deputāts Madonas novada domē. Lietu skatīs Ētikas komisijā, jo nav ētiski, ka kādam ārzemēs ir jautri. Olte vispār nav patriots – aizbrauc uz svešu valsti un negaužas, cik gan pie mums viss ir slikti.

Video tapis šova “Četri uz koferiem” filmēšanas laikā, kas noteikti veicinās raidījuma popularitāti. Daudz vairāk cilvēku to grib gan skatīties, gan tajā piedalīties. Tiesa, tagad pierādīts, ka pašam filmēt neko nevajag – atstāj šo uzdevumu profesionāļiem – viņiem vismaz pietiks prāta visus nepiedienīgos momentus izgriezt.

Tusēt ar Alisi vairs neviens negribēs – nedod, Dievs, darīsi ko debilu (un normālā tusiņā cilvēkam vajadzētu darīt ko debilu), šī tevi uzfilmēs un iebāzīs instagramā.

Lai noskaidrotu, ko par Māra Oltes izklaidēm domā citi deputāti, sūtījām Ašo Evitu pavazāties gar Saeimu.”




LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

FOTO, VIDEO: Kā noritēja Šlesera antivakseru ballīte Vecrīgā? Policija vērtēs pārkāpumus

Turīgais biznesmenis Jakrins sev dzimšanas dienā uzdāvina glaunu “Harley Davidson”

Linda Mūrniece: “Tik nepopulāru prezidentu neviens pat apskaust negrib”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu