Reklāma

“Vakar aizturējām divus zagļus; viens no viņiem vēlējies nozagtās skaistumkopšanas preces realizēt par zemāku cenu,” sociālajā tīklā “Facebook” vēsta Valsts policija.

Vakar, 30. janvārī, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirkņa Kriminālpolicijas un Kārtības policijas nodaļas darbinieki, veicot profilaktiskos pasākumus, aizturēja divas personas par iepriekš izdarītām zādzībām.

Pērnā gada 19. decembrī kāds vīrietis iegājis kosmētikas un sadzīves preču veikalā, kur nozadzis vairākas skaistumkopšanas preces sievietēm. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis iepriekš esot noskaidrojis, kādas preces sievietes vēlas sev iegādāties, bet nevar atļauties par tām samaksāt. Viņš piedāvājis tās piegādāt un pārdot par zemāku cenu. Apkopojot iegūto preču sarakstu, iespējamais vainīgais iegājis veikalā un tās nozadzis. Policisti, veicot operatīvās izmeklēšanas darbības, vakar 1983. gadā dzimušo vīrieti aizturēja un nogādāja Salaspils iecirknī.

Līdzīgs gadījums noticis arī šī gada 19. janvārī, kad aizdomās turētais vīrietis iegājis kādā tirdzniecības centrā un ilgi pa to staigājis, apskatot dažādas preces. Izvēlējies sev tīkamas pārtikas preces un grādīgo dziru, vīrietis nesamaksājot ātrā solī devies ārā no veikala. Iegūstot videonovērošanas kameru ierakstus, likumsargi identificēja vainīgo personu un uzsāka tās meklēšanu. Vakar 1972. gadā dzimušais aizdomās turētais vīrietis tika aizturēts viņa dzīvesvietā un nogādāts Salaspils iecirknī.

Reklāma

Abi aizturētie vīrieši iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par analoģiskām darbībām.

Saistībā ar notikušo uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 180. panta – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Abiem aizturētajiem vīriešiem piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu