Ekrānuzņēmums no Facebook
Reklāma

Bijusī aktrise, māksliniece Elīna Maligina, kas pirms vairākiem mēnešiem piesaistīja sabiedrības uzmanību ar mantojuma dalīšanas epopeju, apprecējusies otrreiz un kopā ar jauno vīru, kinorežisoru Vilni Kalnaelli saimnieki smalkā īpašumā Gaujas krastā netālu no Valmieras.

Kā vēsta izdevums “Kas Jauns”, 130 tūkstošu vērtais lauku īpašums pirms kāda laika bija izlikts pārdošanā, bet šobrīd sludinājums par pārdošanu jau dzēsts.

Valmieras novadā Gaujas krastā esošo īpašumu “Cīruļi” Elīna Maligina iegādājās 2021. gada jūnija sākumā. Pirkumu viņa veica kā juridiska persona – SIA “Gemalia” īpašniece. Kā liecina Zemesgrāmatā publiski pieejamā informācija, no iepriekšējā saimnieka Deivida Endrjū Kutlana īpašums iegādāts par 130 tūkstošiem eiro.
Reklāma

Apritējuši jau piecarpus gadi kopš savā Jūrmalas mājā nomira viens no turīgākajiem Latvijas cilvēkiem – farmācijas kompānijas “Olainfarm” lielākais akcionārs Valērijs Maligins.

Maligina īpašumā tieši un pastarpināti caur “Olmafarm” bija nepilni 70% “Olainfarm” akciju.

Tā kā sieva Elīna testamentā netika pieminēta, viņai kā neatraidāmai mantiniecei pienācās viena astotā daļa atstātās mantas, kura meitām bija Elīnai jāizmaksā naudā.

AGRĀK PAR ELĪNU MALIGINU PUBLICĒTI VAIRĀKI RAKSTI!

Elīna Maligina: Man Latvija nav vajadzīga; Krieviju mīlu vairāk

FOTO: Elīna Maligina Vīnē jauki pavada laiku ar Džilindžeru un viņa sievu

Miljonāra Maligina mantinieces tomēr vienojušās par mantojuma sadali

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu